Darmowa dostawa z wniesieniem

50 zł rabatu za zapisanie się do newslettera

Aż 30 dni na zwrot produktu

Lodówki do zabudowy Total No Frost

Wybierz spokojne życie, dzięki najcichszej na rynku lodówce do zabudowy typu total no frost*

*Dotyczy kategorii lodówek z zamrażalnikiem na dole. Test przeprowadzono porównując deklaracje hałasu konkurencji, listopad 2020 r.

Najcichsza na rynku lodówka do zabudowy typu No Frost

Dzisiaj, więcej niż kiedykolwiek, przebywamy w domu. Domu, w którym cisza jest istotnym elementem pozwalającym utrzymywać relaks i skupienie. Nowa chłodziarka do zabudowy W Collection Total No Frost doskonale odpowiada na Twoją potrzebę spokoju, bo jest najcichszą lodówką* na rynku. Zapewnia komfort i spokój zarówno Tobie, jak i Twoim ulubionym produktom.

Technologia ZenInverter

Niezwykle wydajny, niewiarygodnie cichy

Cisza w domu wpływa na nasze dobre samopoczucie. Nowa lodówka Total No Frost z linii W Collection została wyposażona w technologię ZenInverter, która maksymalizuje wydajność i redukuje hałas. Sprężarka inwerterowa pracuje na niskich obrotach, przy najniższym możliwym poziomie hałasu - tylko 32 dBA, dzięki czemu to najcichsza lodówka Total No Frost na rynku*.

*Dotyczy kategorii lodówek z zamrażalnikiem na dole. Test przeprowadzono porównując deklaracje hałasu konkurencji, listopad 2020 r.

Technologia Total No Frost

Komfort dla Twojego jedzenia

Technologia 6. Zmysł wraz z technologią Total No Frost zapewnia idealne warunki przechowywania żywności.

System MultiFlow równomiernie rozprowadza strumień chłodnego powietrza w komorze. podczas gdy
dedykowane szuflady - wyposażone w specjalne podkładki - dają możliwość wyboru miejsca przechowywania delikatnej żywności, w zależności od potrzeb i właściwości.

Wszystkie te cechy pomagają stworzyć jak najlepszą przestrzeń do przechowywania wszystkich rodzajów żywności.

Komfort dla Twojego jedzenia

Przestrzeń odgrywa ważną rolę w przechowywaniu żywności i jej organizacji.
Nowa lodówka W Collection Total No Frost posiada 10% dodatkowej przestrzeni*, co nie tylko spełni, ale i przewyższy Twoje oczekiwania. Posiada także pakiet zarządzania przestrzenią, aby organizowanie miejsca na jedzenie mogło być niezwykle elastyczne.

ZARZĄDZANIE PRZESTRZENIĄ

Najbardziej intuicyjna technologia do konserwacji żywności

Deli box

Dedykowane miejsce do oddzielnego przechowywania najdelikatniejszych produktów, dzięki czemu lepiej zachowają swój smak i kształt.

Taca Easy Access

Wstępne zamrożenie składników i specjalnych preparatów w aluminiowej podkładce umieszczonej w zamrażarce zapobiega sklejaniu się kawałków i zachowuje ich konsystencję do 55% w porównaniu ze standardowym procesem zamrażania. Skróć czas zamrażania do 30%* i zachowaj wartości odżywcze potraw dzięki aluminiowej wkładce.

*Test wewnętrzny wykonany przy użyciu standardowej procedury zamrażania w plastikowej torebce na tacy szybkiego dostępu bez podkładki aluminiowej vs podkładka aluminiowa bez plastikowej torebki na tacy szybkiego dostępu

Elegancki design, doskonała wydajność

Odświeżony design lodówki do zabudowy W Collection Total No Frost wyróżnia się dbałością o najdrobniejsze szczegóły, umożliwiając bezproblemową integrację z każdą kuchnią, całkowicie zmieniając aranżację wnętrza. Wydajność jeszcze nigdy nie była tak stylowa.