Darmowa dostawa z wniesieniem

5% rabatu za zapisanie się do newslettera

Aż 30 dni na zwrot produktu

Silnik Zen

Najcichsza pralka*

Doskonałe efekty prania nie muszą już zakłócać spokoju w Twoim domu. Specjalny silnik i solidna konstrukcja nowej pralki Whirlpool Supreme Silence zostały zaprojektowane tak, aby zawsze zapewniać jej cichą pracę. Przy maksymalnym natężeniu dźwięku na poziomie 65 dBA podczas wirowania, pralkę możesz uruchamiać o dowolnej porze i mieć pewność, że nie zakłócasz niczyjego spokoju .

*W kategorii pralek ładowanych od przodu od 8 kg załadunku 1400 obrotów na minutę (marzec 2021) w porównaniu z deklarowanym przez producentów poziomem hałasu w czasie wirowania. Dotyczy modelu Whirlpool W7X W845WB EE).

Panele boczne i obudowa Zen

Zaprojektowane do najcichszego prania

Nowa pralka Whirlpool wyposażona jest w panele boczne Zen, których specjalna konstrukcja minimalizuje wibracje w czasie wirowania i zapobiega rozprzestrzenianiu się hałasu. Aby jeszcze bardziej zwiększyć stabilność urządzenia i obniżyć poziom hałasu, panele są połączone ze sobą w solidną, jednoelementową obudowę w kształcie litery U.

Program Mieszane | Super Cicha

W nocy lub kiedy potrzebujesz skupienia, czy przerwy

Zaprojektowana, by wspierać Cię przez cały dzień z programem, który utrzymuje poziom hałasu poniżej 60 dBA podczas całego cyklu.
Niskie natężenie hałasu sprawia, że jest to idealny cykl na każdą porę: kiedy pracujesz, kiedy potrzebujesz chwili relaksu, a nawet wtedy, kiedy śpisz.

Doskonała technologia zapewnia intuicyjną oszczędność energii elektrycznej, wody i detergentu

Oszczędzaj i dbaj o środowisko bez zbędnego wysiłku. Z najcichszą pralką Whirlpool Supreme Silence to możliwe – dzięki zaawansowanym technologiom i specjalnym czujnikom, które automatycznie dostosowują zużycie energii, detergentu i wody.

Technologia 6. Zmysł

Jeśli chodzi o codzienne pranie, oszczędność energii ma znaczenie. Dzięki technologii 6. Zmysł pralka Whirlpool Supreme Silence zawsze gwarantuje najwyższą efektywność. Ta zaawansowana technologia dostosowuje zużycie energii do aktualnego ładunku, zapewniając najlepszą wydajność prania przy dużych oszczędnościach: do 45% niższe zużycie energii przy każdym cyklu.

System AutoDose

Oszczędzanie detergentu przy każdym cyklu ma znaczenie: dla Ciebie, dla Twoich ubrań i dla naszej planety. Właśnie dlatego nowa pralka Whirlpool jest wyposażona w AutoDose – automatyczny system dozowania, który pozwala zaoszczędzić do 30%* detergentu przy każdym praniu, bez uzupełniania nawet do 26 cykli**. Odpowiednie dozowanie detergentu pozwala też chronić tkaniny.

*W porównaniu z rekomendowanym dozowaniem większości sprzedawanych (skoncentrowanych) płynnych detergentów.

**Przy użyciu zbiornika na płynny detergent z obciążeniem 5 kg (normatywne obciążenie, program prania bawełny zgodnie z normą IEC 60456) i 4-krotnym stężeniem detergentu (Mid 20 < ml < 35).

Technologia WaterSave

Oszczędność do 59%* wody przy każdym cyklu ma znaczenie. Nowa pralka Whirlpool Supreme Silence nigdy nie zużywa więcej wody niż potrzeba, aby zawsze zapewniać niezwykłą oszczędność.
Ta zaawansowana technologia, która dostosowuje ilość wody do obciążenia i rozpyla ją bezpośrednio na ubrania z górnej dyszy, zwiększa efekty czyszczenia przy zachowaniu wydajności.

*Testowane na cyklach: Pełny załadunek – 45 min, Bawełna, Mieszany i tryb ECO, 40-60 cykli z funkcjami WaterSave i technologią 6. Zmysł oraz bez nich.

Para zapewnia maksymalną świeżość i higienę

Nadszedł czas, aby przyjąć nową koncepcję czystości: łagodną, ale również dokładną i skuteczną. Czas doświadczyć mocy pary – tak delikatnej dla ubrań, by chronić każde włókno, a jednocześnie tak wydajnej, by zapewnić najwyższą higienę. Najcichsza pralka Whirlpool Supreme Silence ma liczne funkcje parowe, aby spełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby.

100% świeżości, nawet jeśli zapomnisz o wyjęciu prania

Rozładowanie pralki tuż po zakończeniu cyklu, aby uniknąć brzydkich zapachów i zagnieceń nie jest już konieczne. Funkcja FreshCare+ zadba o obie te rzeczy. Po zakończeniu cyklu prania pralka Supreme Silence zachowa świeżość Twoich ubrań dzięki delikatnym ruchom bębna oraz strumieniowi pary wodnej wprowadzanej do bębna. Działania te utrzymują świeżość ubrań w pralce do 6 godzin po zakończeniu cyklu, zapobiegając rozprzestrzenianiu się głównych źródeł nieprzyjemnych zapachów. Zachowuje świeżość Twoich ubrań bez konieczności wykonywania kolejnego cyklu prania lub płukania.

Odbierz 5% rabatu