Kolejny przewodnik zakupowy z okazji promocji Black Friday pojawi się tutajw listopadzie 2024

Black Friday to doskonała okazja, aby skorzystać z ofert ograniczonego czasu na różne produkty. Od małych urządzeń po oferty na suszarki do ubrań i zmywarki w ramach Black Friday, Whirlpool oferuje wyjątkowe rabaty w listopadzie. Jeżeli planujesz remont kuchni lub po prostu szukasz okazji do wymiany swoich urządzeń AGD, skorzystaj z tego przewodnika podczas Black Friday!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA O BLACK FRIDAY (FAQ)

Co to jest Black Friday?

Black Friday w Stanach Zjednoczonych to piątek po Święcie Dziękczynienia. Tradycyjnie jest to dzień, w którym marki oraz sklepy oferują mnóstwo promocji i zniżek. W ostatnich latach zyskał również popularność w Polsce. Z okazji Black Friday 2023 w Whirlpool, oferujemy niezwykłe rabaty na urządzenia AGD.

Kiedy jest Black Friday w Polsce?

Przypada on każdego roku w ostatni piątek listopada. Black Friday w 2023 będzie w piątek 24 listopada.

Jak skorzystać z okazji Black Friday?

W celu skorzystania z promocji związanych z Black Friday, możesz podjąć kilka kroków przygotowawczych. Przed rozpoczęciem wyprzedaży zastanów się nad przedmiotami, na które rozważasz kupić. Zrób listę produktów i sklepów. Zapisz się do newsletterów, w Whirlpool za zapisanie się otrzymasz specjalną ofertę tylko dla subskrybentów. Pamiętaj aby nie przegapić żadnych promocji!

Jaki będzie czas dostawy urządzeń zakupionych podczas Black Week?

Czas dostawy produktów nie ulega zmianie. Dokładną datę dostawy wybiera się w koszyku podczas składania zamówienia.

Ile trwa Black Friday?

Black Friday trwa w zasadzie 1 dzień - piątek. Jednak często promocję zaczynają się wcześniej i trwają do Cyber Monday czyli poniedziałku po “czarnym piątku”

Dlaczego warto kupować w sklepie Whirlpool?

Sklep Internetowy Whirlpool®
Rozszerzona gwarancja producenta
Darmowa dostawa z wniesieniem
Rabat za zapisanie się do newslettera