Wymiary i pojemność lodówek

Wybierz lodówkę Whirlpool o wymiarach, jakich potrzebujesz. W ofercie firmy Whirlpool znajdziesz lodówkę o idealnym rozmiarze i pojemności do Twojej kuchni.

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
KLASA ENERGETYCZNA:
KOLOR:
PRODUKT:
SZEROKOŚĆ URZĄDZENIA:
TECHNOLOGIE:
TYP URZĄDZENIA:
WYSOKOŚĆ URZĄDZENIA:
ZAKRES CEN

lodowki

101 Produkty

Rozmiary lodówek Whirlpool

Wielu użytkowników ma problem z wyborem nowej lodówki ze względu na jej rozmiar. Pojemność lodówki, jej szerokość, wysokość i ogólne wymiary stanowią ważny czynnik podczas podejmowania decyzji zakupowej.
W ofercie firmy Whirlpool znajdziesz lodówki pasujące do Twojej kuchni i pozwalające Ci dłużej zachować świeżość swoich produktów spożywczych. Zobacz nasze urządzenia wyróżniające się niewielkimi wymiarami i dużą pojemnością.

Wysokość i szerokość lodówki

Użytkownicy potrzebujący lodówki o dużej pojemności, lecz mający ograniczoną ilość miejsca w kuchni, powinni rozważyć zakup lodówki o szerokości 70 cm lub większej. Do wyboru są lodówki dwudrzwiowe o szerokości 70 cm oraz lodówki typu multi-door.

Jeśli martwisz się, że nie wystarczy Ci miejsca na wszystkie ulubione produkty, lodówka o szerokości 90 cm niezawodnie zapewni Ci go pod dostatkiem. Nasze lodówki side by side o szerokości 90 cm mają większą pojemność i więcej przegród, dzięki czemu z łatwością dostosujesz je do swoich potrzeb. Polecamy zakup dużej lodówki, jeśli chcesz przechowywać znaczne ilości produktów spożywczych w odpowiedniej temperaturze.

Jedną z kluczowych rzeczy, które należy rozważyć przy wyborze lodówki z zamrażarką, jest jej wysokość. Whirlpool oferuje lodówki o różnej wysokości dostosowane do Twoich potrzeb – od podblatowych po pełnowymiarowe. Oznacza to, że łatwo wybierzesz lodówkę pasującą do Twojej kuchni, wyróżniającą się jednocześnie odpowiednią pojemnością. Wysokość lodówek w naszej ofercie waha się od 90 do ponad 200 cm. To sprawia, że bez trudu dobierzesz idealną lodówkę do potrzeb swojej rodziny i rozmiaru kuchni.

Pojemność lodówki

Chłodziarki z zamrażarką Whirlpool są dostępne w różnych opcjach z regulowanymi półkami i przegrodami, które można dostosować do swoich potrzeb. Pojemność lodówki wynosząca do 400 litrów i więcej gwarantuje, że łatwo pomieścisz wszystkie swoje produkty spożywcze. Taka lodówka jest idealna dla dużych rodzin potrzebujących dużo miejsca na żywność, oraz gotowe dania i napoje. Aby pomieścić całą swoją żywność, rozważ zakup jednej z naszych lodówek o dużej pojemności.