Filtruj
KATEGORIA:
KOLOR:
Pojemność (l):
PRODUKT:
SZEROKOŚĆ URZĄDZENIA:
TECHNOLOGIA GOTOWANIA:
TECHNOLOGIE:
TYP INSTALACJI:
WYSOKOŚĆ URZĄDZENIA:

Results for:

Mikrofale beztalerzowe

4 Produkty

Kuchenki mikrofalowe bez talerza Whirlpool

Jak działa kuchenka mikrofalowa bez talerza obrotowego?

Podstawowa zasada działania takiej kuchenki jest taka sama, jak innych. Jedyną różnicą, jak wskazuje nazwa jest brak talerza obrotowego. Konstrukcja kuchenek mikrofalowych bez talerza pozwala na równomierne rozprowadzanie fal, nie ma więc potrzeby instalowania talerza. Zaletą takiego rozwiązania jest podgrzanie potrawy w całości tak samo. Dodatkowo kuchenki bez talerza pozwalają na podgrzewanie potraw o nieregularnych kształtach lub kilku naczyń jednocześnie, gdyż nie ma ryzyka zablokowania się talerza obrotowego.

Wymiary kuchenki mikrofalowych bez talerza

Kuchenki mikrofalowe Whirlpool bez talerza obrotowego mają wymiary 30,3-32 cm wysokości, 47,3-49 cm szerokości i 38,4-42,6 cm głębokości. Obecnie dostępne modele mają pojemność 20 lub 25 litrów. Pełna specyfikacja dostępna jest na kartach produktów.

Innowacyjność i funkcje mikrofalówek bez talerza Whirlpool

Wszystkie dostępne kuchenki mikrofalowe Whirlpool bez talerza posiadają funkcje mikrofali i grilla. Wybrane modele posiadają funkcję Menu Szefa Kuchni z 100 gotowymi przepisami, gdzie po wyborze przepisu mikrofalówka automatycznie dobierze ustawienia czasu i temperatury, a dodatkowo dania będą cały czas kontrolowane, żeby się idealnie ugotowały. Funkcja Jet Start przez 30 sekund nagrzewa wnętrze kuchenki do maksimum, zapewniając idealną temperaturę do podgrzania potraw z dużą zawartością wody. W czyszczeniu pomoże program Auto Clean wykorzystujący moc pary do zmiękczenia wszelkich zabrudzeń.

Polecamy nasze lodówki wolnostojące, płyty indukcyjne do zabudowy oraz kuchenki mikrofalowe do zabudowy. Zapraszamy do zapisania się do newslettera i sprawdzenia aktualnych promocji na urządzenia AGD do kuchni.