Pralki 8kg Whirlpool

Pralki Whirlpool o pojemności 8 kg oferują idealne połączenie wydajności, efektywności oraz ograniczone zapotrzebowania na wodę i energię. Dzięki zaawansowanej technologii prania i łatwym w obsłudze funkcjom, nasze pralki zapewniają doskonałe rezultaty.

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
GŁĘBOKOŚĆ URZĄDZENIA:
KLASA ENERGETYCZNA:
PRĘDKOŚĆ WIROWANIA:
PRODUKT:
SPOSÓB ŁADOWANIA:
TECHNOLOGIE:
TYP INSTALACJI:
ZAKRES CEN

Pralki o pojemności 8 kilogramów

127 Produkty

Pralki o pojemności 8 kg Whirlpool

W świecie urządzeń potrzebnych w domu niewiele jest tak niezbędnych jak pralka, a najpopularniejszymi są te o pojemności 8 kg. Idealnie łączą rozmiar, funkcjonalność przy jednoczesnym umiarkowanym zapotrzebowaniu na wodę i prąd. Zazwyczaj kupowane przez trzy i czteroosobowe rodziny.
Pranie to jedno z tych domowych zadań, których nie da się uniknąć, więc znalezienie odpowiedniej i niezawodnej pralki jest kluczowe. Posiadamy w ofercie różne modele pralek o pojemności wsadu 8 kg, od prostych modeli z kilkoma funkcjami, po zaawansowane modele wykorzystujące najnowsze technologie. Co najważniejsze, bez względu na wybór, nasze pralki za każdym razem zapewniają doskonałe rezultaty prania.
Pralki o pojemności 8 kg oferują wystarczającą ilość miejsca dla kilku osób przy standardowym zapotrzebowaniu na pranie. Niezależnie od tego, czy pierzesz pościel, ręczniki lub wykonujesz cotygodniowe pranie.

Funkcje i technologie w pralkach Whirlpool o pojemności 8 kg

Pralki Whirlpool o pojemności 8 kg oferują idealne połączenie wydajności, efektywności oraz ograniczone zapotrzebowania na wodę i energię. Dzięki zaawansowanej technologii prania i łatwym w obsłudze funkcjom, nasze pralki zapewniają doskonałe rezultaty.

Innowacyjne Technologie

Technologia 6. Zmysł dla pralek została opracowana, aby uprościć zadania związane z praniem i uczynić je jak najskuteczniejszymi. Wystarczy, że wybierzesz tryb prania. Pralka sama rozpoznaje rodzaj i ilość ubrań w bębnie, automatycznie dostosowując odpowiednie ustawienia prania. dzięki czemu możesz skupić się na innych rzeczach, które są dla Ciebie ważne. 6. Zmysł wykorzystuje inteligentne czujniki zdolne do automatycznego wykrywania wagi wsadu w bębnie oraz poziomu zabrudzenia. Skutkuje to mniejszym zużyciem wody i energii, a także oszczędza czas i wysiłek.

Spersonalizowane Programy Prania

Pralki Whirlpool o pojemności 8 kg oferują różnorodne programy prania dostosowane do specyficznych potrzeb każdego użytkownika. Od szybkiego prania dla lekko zabrudzonych ubrań po intensywne cykle dla uporczywych plam, użytkownicy mają możliwość wyboru idealnego ustawienia dla każdego wsadu. Dodatkowo, specjalne programy, takie jak ustawienie cyklu dla wełny, dbają o konkretne rodzaje tkanin, zapewniając skuteczne czyszczenie bez uszkadzania materiału.

Cicha Praca

Pranie nie powinno przeszkadzać, dlatego opracowaliśmy technologię wyjątkowo cichej pralki. Nasze innowacyjne silniki indukcyjne zostały zaprojektowane tak, aby były jak najcichsze, dzięki czemu możesz cieszyć się spokojem w domu, gdy twoja pralka pracuje. Nasza seria pralek Supreme Silence wykorzystuje silnik indukcyjny z bezpośrednim napędem, aby ograniczyć wibracje podczas pracy, znacznie redukuje powstający podczas prania hałas.