6.Zmysł

Poznaj technologię Whirlpool 6. Zmysł oraz wyposażone w nią urządzenia: pralki, lodówki i inne.

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
DOOR MOUNTING SYSTEM:
GŁĘBOKOŚĆ URZĄDZENIA:
KLASA ENERGETYCZNA:
KOLOR:
LICZBA KOMPLETÓW NACZYŃ:
LICZBA PALNIKÓW:
POJEMNOŚĆ:
PRĘDKOŚĆ WIROWANIA:
PRODUKT:
RODZAJ PŁYTY:
ROZMIAR URZĄDZENIA:
SPOSÓB ŁADOWANIA:
SYSTEM WENTYLACJI:
SZEROKOŚĆ:
SZEROKOŚĆ URZĄDZENIA:
TECHNOLOGIA SAMOCZYSZCZENIA:
TECHNOLOGIE:
TWORZYWO POWIERZCHNI:
TYP INSTALACJI:
TYP URZĄDZENIA:
TYP ZAMRAŻARKI:
UMIEJSCOWIENIE PANELU STEROWANIA:
WYSOKOŚĆ URZĄDZENIA:
ZAKRES CEN

Urządzenia 6.Zmysł

28 Produkty

Technologia Whirlpool 6. Zmysł

W Whirlpool zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, by urządzenia dostosowywały się do Twoich potrzeb i miały innowacyjne programy ułatwiające codzienne zadania.
Ta koncepcja stanowi fundament naszej wyjątkowej technologii 6. Zmysł. Ta technologia zapewnia najlepsze rezultaty przy maksymalnej wydajności. Opracowana przez Whirlpool technologia sprawia, że wszystko staje się łatwiejsze – od przygotowania potraw po utrzymanie nieskazitelnie czystych sztućców.
W przypadku wszelkich zadań związanych ze zmywaniem, technologia 6.Zmysł automatycznie wybiera potrzebną ilość wody i energii, ograniczając jej nadmierne zużycie.
Gwarantuje to wysoką efektywność energetyczną, co przekłada się na bardziej ekologiczne urządzenia i niższe koszty energii.

##Piekarniki Whirlpool 6th Sense
Piekarnik jest jednym z wielu kuchennych urządzeń ułatwiających przyrządzanie posiłków, a z tą technologią przyrządzanie perfekcyjnych potraw nigdy nie było łatwiejsze.
Nasze piekarniki elektryczne 6. Zmysł pozwalają przygotować paellę z chrupiącymi dodatkami, kurczaka sauté i puszysty suflet.
Wystarczy wybrać kategorię potrawy, a piekarnik automatycznie ustawi idealną temperaturę oraz optymalny czas.
Oszczędź swój czas i energię, jednocześnie serwując doskonałe dania.
W Whirlpool wiemy, co jest dla Ciebie ważne, dlatego wiele naszych energooszczędnych piekarników 6.Zmysł jest również wyposażonych w technologię samoczyszczenia hydrolitycznego.
Ta technologia ułatwia czyszczenie po przygotowaniu potraw w piekarniku, przekształcając wodę w parę, która zmiękcza pozostałości jedzenia i zabrudzenia, aby można je było bez problemu usunąć.
Koniec z uciążliwym szorowaniem piekarnika – wystarczy wziąć wilgotną szmatkę i przetrzeć jego wnętrze.

Lodówki Whirlpool 6. Zmysł


Lodówki Whirlpool wyposażone w technologię 6. Zmysł nie mają sobie równych, jeśli chodzi o utrzymywanie świeżości produktów i potraw przez długi czas.
Program stale kontroluje i koryguje wahania temperatury mogące występować w lodówce, na przykład przy jej otwieraniu i zamykaniu.
W efekcie temperatura wewnątrz lodówki jest utrzymywana na stałym poziomie, a co za tym idzie, Twoje ulubione produkty są świeże znacznie dłużej.
Nasze lodówki Whirlpool są dostępne w wersjach wolnostojących i do zabudowy. Mamy w ofercie wiele modeli o różnych rozmiarach i kolorach, które idealnie wkomponują się w Twoją kuchnię.

Pralka 6.Zmysł

Zarówno podczas spaceru po parku z rodziną, jak i porannych dojazdów do pracy na Twoich ubraniach gromadzą się brud i bakterie.
Dlatego skuteczna i funkcjonalna pralka jest obowiązkowym wyposażeniem każdego domu.
Technologia Whirlpool 6.Zmysł zastosowana w naszych pralkach pozwoli Ci zachować świeżość pościeli i doskonałą dbałość o ubrania, zapobiegając ich niszczeniu.
Do tego oszczędza wodę i zmniejsza zużycie energii.
Nasza technologia automatycznie dostosowuje czas cyklu i wymaganą ilość wody odpowiednio do rodzaju ubrań i wielkości wsadu.
Po prostu wybierasz program, a nasze inteligentne urządzenie robi resztę!
Oprócz skrócenia czasu prania ten program pomaga także w oszczędzaniu energii i obniżaniu kosztów.
Możesz więc prać swoje ubrania, dbając jednocześnie o środowisko.

Energooszczędna zmywarka Whirlpool


Eleganckie zmywarki Whirlpool idealnie sprawdzą się w Twoim domu, skuteczniej zmywając sztućce i talerze, by były olśniewająco czyste. Większość naszych zmywarek ma wysoką klasę energetyczną, co sprawia, że nie tylko doskonale zmywają, ale też zużywają mniej energii.

Delikatne i ekologiczne suszarki bęnowe

Zwróć także uwagę na gamę energooszczędnych suszarek bębnowych z technologią 6. Zmysł, które pozwalają utrzymać ubrania w nienagannym stanie.
Wyjątkowa technologia firmy Whirlpool suszy delikatne materiały bez ich niszczenia, regulując temperaturę i wilgotność wewnątrz suszarki oraz automatycznie dobiera cykl do rodzaju tkanin i wielkości wsadu.
Masz zatem pewność, że ubrania będą idealnie suche, a przy tym zachowają swoją jakość przez długi czas.
Nasze indywidualnie dopasowane programy zapewniają wyjątkową miękkość delikatnych tkanin oraz Twoich ulubionych swetrów, by przyjemnie Cię otulały.

Sprawdź naszą ofertę urządzeń z technologią 6. Zmysł tutaj.
Przeglądaj bogatą gamę suszarek bębnowych, pralek i wielu innych urządzeń opracowanych z myślą o Tobie i Twojej wygodzie.