Suszarki o różnych pojemnościach

Odkryj szeroki wybór wydajnych i innowacyjnych suszarek Whirlpool o różnych pojemnościach. Znajdziesz tu suszarki o pojemności nawet 9 kg

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
KLASA ENERGETYCZNA:
PRODUKT:
SYSTEM WENTYLACJI:
TECHNOLOGIE:
ZAKRES CEN

Suszarki

29 Produkty

Innowacyjne suszarki Whirlpool

Utrzymanie świeżości i miękkości ubrań jest dla wielu osób ważnym elementem codziennych obowiązków. W Whirlpool projektujemy urządzenia z myślą o wydajności i elastyczności. Właśnie dlatego nasze suszarki zapewniają Twoim ubraniom delikatne suszenie na najwyższym poziomie. Dzięki temu jedwabie zachowują gładkość, a swetry miękkość. Suszarki Whirlpool wykorzystują wyjątkową technologię 6. Zmysł, która najpierw analizuje załadunek prania, aby następnie dobrać optymalne parametry suszenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu ubrania są idealnie wysuszone, a Ty oszczędzasz czas i energię.
Doskonale wiemy, co jest to dla Ciebie ważne i dlatego w naszej kolekcji znajdziesz suszarki o różnych pojemnościach. Niezależnie od tego, czy Twój dom jest pełen ludzi, czy też żyjesz w pojedynkę – w Whirlpool znajdziesz suszarkę odpowiednią do swoich potrzeb.

Suszarka na pranie o pojemności 8 kg

Duży dom z kilkuosobową rodziną to również więcej prania i suszenia. Przydają się wtedy urządzenia o większej pojemności. Nasze suszarki 8 kg są idealne do takich zastosowań. Pomimo dużej pojemności wyróżniają się one wysoką klasą energetyczną A+++ i optymalizują zużycie energii dzięki technologii 6. Zmysł. Pozwala to oszczędzać energię i zadbać o to, by dom był bardziej przyjazny dla środowiska.

Suszarki o pojemności 9 kg

Jeśli w Twoim domu pranie i suszenie nie ma końca, weź pod uwagę zakup jednej z naszych suszarek o pojemności 9 kg. To urządzenia niezwykle ciche w użytkowaniu, więc hałas nie będzie Ci przeszkadzać. Pracujesz w domu? A może chcesz nastawić suszarkę na noc? Nie ma żadnego problemu.