Wąskie zmywarki

Odkryj energooszczędne zmywarki
Whirlpool, które zaskoczą Cię stylowym, kompaktowym wyglądem oraz mocą czyszczenia. Wybierz zmywarkę 45 cm do zabudowy lub wolnostojącą.

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
DOOR MOUNTING SYSTEM:
KLASA ENERGETYCZNA:
KOLOR:
LICZBA KOMPLETÓW NACZYŃ:
PRODUKT:
TECHNOLOGIE:
TYP INSTALACJI:
ZAKRES CEN

zmywarki

25 Produkty

Wąskie zmywarki Whirlpool – szerokość 45 cm

Niezależnie od tego, czy szukasz kompaktowego urządzenia, czy też po prostu masz małe mieszkanie – zmywarki o szerokości 45 cm marki Whirlpool zapewniają skuteczne mycie naczyń i nie zajmują wiele miejsca. Mała zmywarka zmywa dokładnie tak samo jak pełnowymiarowe urządzenie. Dzięki koszom FlexiSpace przestrzeń w naszych wąskich zmywarkach łatwo dopasować do swoich potrzeb. Zastosowane w zmywarkach Whirlpool innowacyjne rozwiązania zapewniają, że każdy garnek, patelnia i szklanka będą nieskazitelnie czyste. 10 miejsc na naczynia i mocny natrysk sprawią, że nawet najbrudniejsze talerze odzyskają czystość.

Technologie w zmywarkach Whirlpool

Cała linia zmywarek Whirlpool wykorzystuje zaawansowane rozwiązania, aby ułatwić Ci życie i odmienić sposób, w jaki zmywasz naczynia. Technologia 6. Zmysł automatycznie analizuje stopień zabrudzenia naczyń i oszczędza wodę poprzez dostosowanie temperatury i długości cyklu. Ty za to zaoszczędzisz czas i energię, dzięki funkcji opóźnienia startu. Pozwala ona uruchomić zmywarkę w odpowiednim czasie, nawet wtedy, gdy jesteś poza domem. W ten sposób możesz łatwiej zarządzać czasem na domowe obowiązki.
Nasze zmywarki na 10 kompletów umożliwiają ustawienie talerzy i garnków naprzeciwko spryskiwaczy, eliminując w ten sposób potrzebę mycia wstępnego. Zmywarki slim mają wnętrze ze stali nierdzewnej. Pozwala to na zmywanie w wyższej temperaturze i tym samym wyeliminowanie bakterii oraz usunięcie trudnych zabrudzeń. Zmywarki te są również niezwykle ciche, więc nawet nie zauważysz, że urządzenie właśnie zmywa Twoje naczynia. W Whirlpool doskonale wiemy, co się dla Ciebie liczy. Właśnie dlatego nasze zmywarki o szerokości 45 cm są szybkie i wydajne. Niedługo po zakończonym obiedzie możesz na nowo korzystać z nieskazitelnie czystych naczyń.

Najlepsze urządzenia w kategorii wąskich zmywarek

Odkryj nasze najpopularniejsze zmywarki do zabudowy 45 cm oraz zmywarki wolnostojące 45 cm i wybierz najlepsze rozwiązanie dla swojego domu. Znajdź idealnie dopasowaną do swoich potrzeb zmywarkę slim, na której możesz polegać i ciesz się wyjątkowo czystymi naczyniami.

Mała zmywarka – mistrzowski design

Urządzenia Whirlpool zostały zaprojektowane profesjonalnie i z dbałością o szczegóły. Tworzymy minimalistyczne, stylowe urządzenia, które idealnie wpisują się w wystrój wnętrz. Niezależnie od tego, czy szukasz zmywarki wolnostojącej 45 cm, na którą łatwo znaleźć miejsce w kuchni, czy też kompaktowego, niewidocznego urządzenia, jakim jest zmywarka do zabudowy 45 cm, oferujemy Ci wybór sprzętu dopasowanego specjalnie do potrzeb Twojej wymarzonej kuchni.

Zmywarki wolnostojące o szerokości 45 cm

Odkryj zmywarki na 10 kompletów naczyń, które dopasujesz do każdego wnętrza i ciesz się lśniącą czystością. Wszechstronność zmywarek wolnostojących polega na tym, że są gotowe do pracy bez względu na to, gdzie je postawisz. Nasze zmywarki wolnostojące 45 cm nie wymagają dodatkowego montażu, więc można z nich korzystać praktycznie od razu.

Zmywarki do zabudowy o szerokości 45 cm

Jeśli szukasz niezwykle wydajnej zmywarki, która idealnie wpasuje się w wystrój kuchni, odkryj nasze wąskie zmywarki do zabudowy. Zaprojektowano je tak, aby nie rzucały się w oczy i doskonale pasowały do wnętrza Twojego domu. Są to ciche i niezwykle skuteczne urządzenia, które trudno namierzyć w kuchni.

Zmywarki Whirlpool – stworzone specjalnie dla Twojego domu

Każda zmywarka Whirlpool to urządzenie, które skrywa mnóstwo innowacji technologicznych. Wszystko po to, aby już nigdy nie trzeba było mozolnie szorować naczyń. Odkryj nieskazitelną czystość i zadbaj o swoją małą zmywarkę dzięki akcesoriom do zmywarek Whirlpool, które sprawiają, że zmywanie jest wydajniejsze, a naczynia lśnią, jak nigdy dotąd. Wiemy, że cenisz swój czas. Zmywarki Whirlpool zostały stworzone po to, aby każdy mógł poświęcać go na to, co ma znaczenie, a nie na sprzątanie po obiedzie.