Zmywarki 60 cm, Do zabudowy i wolnostojące

Odkryj skuteczne, energooszczędne zmywanie w pełnowymiarowej zmywarce Whirlpool.

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
DOOR MOUNTING SYSTEM:
KLASA ENERGETYCZNA:
KOLOR:
LICZBA KOMPLETÓW NACZYŃ:
PRODUKT:
TECHNOLOGIE:
TYP INSTALACJI:
ZAKRES CEN

zmywarki

75 Produkty

Pełnowymiarowe zmywarki 60 cm

Zmywarki 60 cm marki Whirlpool są wyposażone w intuicyjną technologię zapewniającą wyjątkowo łatwe i wydajne zmywanie, aby Twoje naczynia były idealnie czyste.
Wiemy, jak ważne jest, aby urządzenia dostosowywały się do potrzeb gospodarstwa domowego i miały odpowiednie funkcje.
Zależy Ci na oszczędności czasu, oszczędności wody i łatwiejszym sprzątaniu po gotowaniu? W ofercie Whirlpool znajdziesz szeroki wybór zmywarek w standardowym rozmiarze 60 centymetrów szerokości.

Technologia 6th Sense w zmywarkach


Misją firmy Whirlpool jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla domu.
Nasza wyjątkowa technologia 6. Zmysł powstała z myślą o jak najlepszych efektach zmywania przy jak najmniejszym zużyciu wody i energii potrzebnych do uzyskania krystalicznego blasku naczyń. Nasze zmywarki do zabudowy 60 cm i zmywarki wolnostojące 60 cm nie mają sobie równych, jeśli chodzi o pojemność oraz innowacyjne rozwiązania.
Technologia 6. Zmysł wykorzystuje czujniki, aby automatycznie wykrywać stopień zabrudzenia naczyń i odpowiednio dostosowywać cykl zmywania. Uzyskujemy dzięki temu optymalne rezultaty przy krótszym czasie pracy.
Poznaj nasze zmywarki oszczędzające czas i wodę nawet o 50%*.
*Na podstawie testów wewnętrznych. Porównanie między minimalnym a maksymalnym zużyciem zasobów z wybranym programem 6th SENSE.

Dostosowujące się i Energooszczędne zmywarki 60 cm z elastycznymi rozwiązaniami

Zmywarka jest niezbędnym pomocnikiem w kuchni ułatwiającym utrzymanie kuchni w czystości. Niezależnie, czy szukasz zmywarki 45 cm, aby optymalnie zagospodarować przestrzeń, czy potrzebujesz większej pojemności i zmywarki w rozmiarze standardowym – w Whirlpool znajdziesz odpowiednie urządzenie dla siebie.
Nasze urządzenia mają intuicyjne, wyjątkowo łatwe w obsłudze interfejsy oraz pomieszczą nawet 15 kompletów naczyń, zapewniając niezbędną przestrzeń i elastyczność.
Bez trudu zmieścisz w nich wszystkie garnki, patelnie i naczynia.
Chroń swoje najcenniejsze i najbardziej wartościowe naczynia, wybierając cykl delikatny – temperatura wody nie przekroczy 40°C. Z kolei rozwiązanie Glass Protect zapewnia ochronę i optymalne zmywanie kieliszków.

Zmywarki SupremeClean


W ofercie posiadmy zmywarki SupremeClean z serii W Collection zapewniające zawsze idealne rezultaty zmywania. .
Silne dysze na dole zmywarki radzą sobie z nawet najbardziej uporczywymi resztkami jedzenia – zapomnij o męczącym szorowaniu przypalonych patelni.
Nasze zmywarki SupremeClean są także wyposażone w technologię NaturalDry, która obniża temperaturę do 40–50°C na końcu cyklu i automatycznie otwiera drzwi.
W ten sposób talerze i miski schną szybciej a zmywarkach zużywa mniej energii.
Nasze zmywarki do zabudowy 60 cm wyróżniają się stonowanym, estetycznym designem, który idealnie komponuje się z szafkami kuchennymi, a do tego gwarantują imponującą czystość naczyń.

Zmywarki do zabudowy 60 cm


Elegancka, dyskretna i wydajna – zmywarka do zabudowy jest niewidocznym elementem w kuchni, który zajmuje się całym zmywaniem.
Za sprawą nowoczesnego i minimalistycznego wyglądu nasze zmywarki do zabudowy można idealnie wkomponować w obecny wystrój wnętrza i nie martwić się o stertę brudnych naczyń w zlewie.
Bez względu na to, czy sprzątasz po przyjęciu, czy zwyczajnie potrzebujesz więcej przestrzeni na patelnie, półmiski i miseczki, zmywarka w rozmiarze standardowym ma odpowiednią wydajność gwarantującą krystaliczny blask Twoich naczyń.
Poznaj bogatą ofertę zmywarek firmy Whirlpool i znajdź idealne rozwiązanie do swojej kuchni.

Zmywarki wolnostojące 60 cm


Jeśli szukasz elastycznego, funkcjonalnego i prostego w montażu rozwiązania, zmywarka wolnostojąca 60 cm będzie odpowiednim wyborem.
Zmywarkę wolnostojącą można umieścić w dogodnym miejscu odpowiednio do potrzeb, a wbudowana technologia zapewnia wydajne i energooszczędne zmywanie.
Zmywarki Whirlpool są dostępne w różnych stylowych kolorach. Wyręczając Cię w zmywaniu, pozwalają Ci poświęcać więcej czasu na to, co jest dla Ciebie najważniejsze.