Kuchnia W Collection W11 z piekarnikiem, piekarnikiem parowym, kuchenką mikrofalową, lodówką, zmywarką, okapem wertykalnym i płytą indukcyjną

W Collection

Linię sprzętów do zabudowy W Collection zaprojektowaliśmy z myślą o naszych konsumentach oraz ich zamiłowaniu do wyjątkowego stylu. Każde z urządzeń posiada elegancki, nowoczesny wygląd i jest doskonałe pod każdym względem.

Piekarnik W Collection z czarnego szkła z kolorowym wyświetlaczem

Gotowanie

W Collection to pełny zestaw urządzeń gospodarstwa domowego dla Twojego domu. Idealne połączenie nowoczesnego designu z najbardziej zaawansowaną technologią zapewnią Ci wyjątkowe doświadczenia kulinarne oraz zawsze doskonałe rezultaty.

Lodówka W Collection 2-drzwiowa, zamknięta

Chłodnictwo

Lodówki z linii W Collection wyposażone są w inteligentną technologię, dzięki której przechowywana żywność pozostaje świeża na dłużej.

Zmywarka do zabudowy 60 cm W Collection SupremeClean, zintegrowany panel, otwarta

Zmywanie

Zmywarki Whirlpool łączą w sobie elegancki design i wysokiej jakości komponenty. To gwarancja doskonałej pracy i zawsze lśniących naczyń na Twoim stole.

Okap wertykalny i płyta indukcyjna z czarnej stali nierdzewnej z dotykowym wyświetlaczem

Black Fiber

Nowa powłoka i nowy kolor. Kuchnia ze stali nierdzewnej w czarnym kolorze o wyjątkowej, ciepłej fakturze inspirowanej naturą. Innowacyjna i zaskakująca.