W7 Total No Frost

W Collection

W7 Total No Frost

Dzięki szufladzie Fresh Box+ owoce i warzywa pozostają świeże do 15 dni*

*Na podstawie utraty wagi i jakości wizualnej popularnych owoców i warzyw. Test wewnętrzny.
WŁĄCZ FILM WŁĄCZ FILM
Fresh Box+

Fresh Box+

Najlepsze miejsce do przechowywania Twoich owoców i warzyw. Ta specjalna szuflada z systemem kontroli wilgotności zapewnia maksymalną świeżość owoców i warzyw.

Aż do
15 DNI
świeżości owoców i warzyw w szufladzie Fresh Box+

NO FROST
w komorze chłodziarki i zamrażarki

Wyjątkowy wygląd w środku i na zewnątrz

Wyjątkowy wygląd w środku i na zewnątrz

Nowa linia lodówek W Collection Total No Frost to eleganckie i nowoczesne urządzenia, które doskonale wpiszą się w wystrój Twojej kuchni.

Technologia Total No Frost

Technologia Total No Frost

Dzięki technologii Total No Frost możesz zapomnieć o rozmrażaniu Twojej lodówki. Stała cyrkulacja powietrza we wnętrzu urządzenia zapewnia równomierne chłodzenie jego komór. System ten zapobiega tworzeniu się szronu w chłodziarce i lodu w zamrażarce, a Ty masz całkowity spokój.

Fresh Box 0°

Fresh Box 0°

Twoje produkty idealnie świeże. Dodatkowa strefa w komorze chłodziarki pozwala na przechowywanie najdelikatniejszych produktów, takich jak ryby, mięso lub sery w temperaturze około 0°C.

Taca Easy Access

Taca Easy Access

Przechowuj swoje ulubione produkty w specjalnym miejscu zamrażarki. Wysuwana taca Easy Access zapewnia Ci szybki i łatwy dostęp do najczęściej używanych produktów przechowywanych w zamrażarce.

Kompresor 6. Zmysł

Kompresor 6. Zmysł

Kompresor 6. Zmysł na bieżąco dostosowuje, a także płynnie przywraca odpowiednią temperaturę we wnętrzu urządzenia. Dzięki temu znacznie optymalizuje zużycie energii elektrycznej, w przeciwieństwie do tradycyjnej sprężarki.

Whirlpool gwarantuje także wyższą niezawodność i większą trwałość dzięki 15-letniej gwarancji na kompresor.

ZARZĄDZANIE PRZESTRZENIĄ

Pólka Flexi

To specjalna, składana półka odpowiadająca Twoim potrzebom. Po jej złożeniu możesz swobodnie przechowywać wyższe naczynia, takie jak np. karafki czy wysokie słoiki.

Zarządzanie przestrzenią na drzwiach lodówki

Ruchome balkoniki zapewniają Ci maksymalną elastyczność w przechowywaniu produktów na drzwiach Twojego urządzenia.

Wysuwana półka

Łatwy dostęp do Twoich ulubionych produktów. Półka ta wysuwa się jak szuflada, dzięki czemu możesz łatwo umieścić i znaleźć produkty, których potrzebujesz. Nawet jeśli umieszczone są z tyłu.