LighthouseA red and white lighthouse
WCollection W11 okap

W Collection

Okapy W11

Czyste powietrze i idealne oświetlenie.

Linia W Collection otrzymała dwie prestiżowe nagrody za wyróżniające się wzornictwo:
IF 2020

Czyste powietrze i idealne oświetlenie, nie tylko podczas gotowania

Za sprawą technologii 6. Zmysł oraz inteligentnych czujników, okapy Whirlpool skutecznie dbają o czystość powietrza w kuchni nie tylko w trakcie gotowania. Rozwiązanie 6th Sense Connectivity sprawia, że okap może komunikować się z płytą grzewczą i piekarnikiem, co zapewnia lepszą jakość powietrza w Twojej kuchni, a Tobie łatwość obsługi urządzeń.

WCollection W11 okap CookSense

CookSense

Czujnik technologii 6. ZMYSŁ automatycznie wykrywa i usuwa cząstki tłuszczu i pary w pomieszczeniu. Jednocześnie eliminuje nieprzyjemne i niepożądane zapachy, dzięki czemu powietrze w Twojej kuchni podczas gotowania jest zawsze doskonałej jakości.

WCollection W11 okap AirSense

AirSense

Funkcja ta wykrywa nie tylko zapachy pochodzące z przyrządzania potraw, ale także opary środków czyszczących, dym papierosowy itp. Okap automatycznie aktywuje i dostosowuje tryb pracy, eliminując niepożądane zapachy i zanieczyszczenia. Dostępne są 2 tryby pracy: cykl Intensywny i Codzienny, który gwarantuje świeżość powietrza
podczas codziennych czynności wykonywanych w kuchni.

WCollection W11 okap OdourZero

OdourZero

Nowy opatentowany filtr węglowy OdourZero, o terminie przydatności do 5 lat, pochłania 98,9% zapachów powstających codziennie w Twojej kuchni. Dzięki najwyższej jakości ziarnom węglowym, rozmieszczonym strategicznie w górnej części komina, powietrze w kuchni jest zawsze doskonałej jakości.

WCollection W11 okap LightSense

LightSense

Inteligentne oświetlenie: emocjonalne i funkcjonalne.
LightTone: automatyczne dopasowanie oświetlenia. Temperaturę światła LED można ustawić w zakresie od ciepłej żółci po zimną biel.
DimmerLight: funkcja przyciemniania pozwala uzyskać odpowiednie parametry oświetlenia na każdą okazję, od przygaszonego po maksymalnie jasne.
NightLight: dostosowuje natężenie światła do warunków nocnych

Technologia

Powłoka iXelium

W okapach firmy Whirlpool zastosowano opartą na opatentowanej technologii powłokę iXelium, która nigdy nie traci blasku. Odporna na zarysowania, łatwa do utrzymania w czystości powierzchnia, mimo upływu czasu, nie traci swoich walorów estetycznych. Powłoka iXelium jest łatwa w czyszczeniu i bardziej odporna na zarysowania i odbarwienia.

Zen Mode

Funkcja ZenMode w okapach Whirlpool to gwarancja wyjątkowo cichej pracy i wydajności Twojego urządzenia. Idealnie sprawdza się w przypadku dań o długim czasie gotowania, takich jak zupy lub duszone mięsa, gdy długotrwały hałas okapu może być uciążliwy.

Funkcja Double Level Booster

Funkcja Double Level Booster pozwala zwiększyć moc urządzenia, w celu wyeliminowania szczególnie intensywnych zapachów lub oparów, na przykład po przypaleniu potrawy. Dzięki dwóm poziomom o wydajności pochłaniania 800m3/h oczyszczanie powietrza trwa krócej, a zużycie energii jest mniejsze.

Wskaźniki zużycia filtrów

Aby zapewnić sprawną i bezpieczną pracę okapu, filtry - przeciwtłuszczowy i węglowy - powinny być okresowo czyszczone lub wymieniane, w zależności od modelu. Okapy wyposażone są w specjalne wskaźniki zużycia filtrów, które informują użytkownika kiedy wymagana jest wymiana lub wyczyszczenie filtra.

Filtr przeciwtłuszczowy

Filtr przeciwtłuszczowy to specjalna bariera filtracyjna umieszczona w miejscu wlotu powietrza do okapu. Może on być wykonany z różnych materiałów. Najczęściej stosuje się filtry z materiałów syntetycznych, które wymagają okresowej wymiany, lub filtry metalowe, które można czyścić.
WCollection W11 okap aplikacja 6th Sense Live

6TH SENSE LIVE

Wybierz inteligentne rozwiązania.
Postaw na łączność.
Poczuj wolność.

Aplikacja Whirlpool 6thSenseLive pozwala z dowolnego miejsca i o dowolnej porze łatwo i intuicyjnie kontrolować każde urządzenie w Twoim domu.