WCollection W11 okap

W Collection

Okapy W11

Czyste powietrze i idealne oświetlenie.

Linia W Collection otrzymała dwie prestiżowe nagrody za wyróżniające się wzornictwo:
IF 2020
WCollection W11 okap CookSense

CookSense

Czujnik technologii 6. ZMYSŁ automatycznie wykrywa i usuwa cząstki tłuszczu i pary w pomieszczeniu. Jednocześnie eliminuje nieprzyjemne i niepożądane zapachy, dzięki czemu powietrze w Twojej kuchni podczas gotowania jest zawsze doskonałej jakości.

WCollection W11 okap AirSense

AirSense

Funkcja ta wykrywa nie tylko zapachy pochodzące z przyrządzania potraw, ale także opary środków czyszczących, dym papierosowy itp. Okap automatycznie aktywuje i dostosowuje tryb pracy, eliminując niepożądane zapachy i zanieczyszczenia. Dostępne są 2 tryby pracy: cykl Intensywny i Codzienny, który gwarantuje świeżość powietrza
podczas codziennych czynności wykonywanych w kuchni.

WCollection W11 okap OdourZero

OdourZero

Nowy opatentowany filtr węglowy OdourZero, o terminie przydatności do 5 lat, pochłania 98,9% zapachów powstających codziennie w Twojej kuchni. Dzięki najwyższej jakości ziarnom węglowym, rozmieszczonym strategicznie w górnej części komina, powietrze w kuchni jest zawsze doskonałej jakości.

WCollection W11 okap LightSense

LightSense

Inteligentne oświetlenie: emocjonalne i funkcjonalne.
LightTone: automatyczne dopasowanie oświetlenia. Temperaturę światła LED można ustawić w zakresie od ciepłej żółci po zimną biel.
DimmerLight: funkcja przyciemniania pozwala uzyskać odpowiednie parametry oświetlenia na każdą okazję, od przygaszonego po maksymalnie jasne.
NightLight: dostosowuje natężenie światła do warunków nocnych

Technologia

Powłoka iXelium

W okapach firmy Whirlpool zastosowano opartą na opatentowanej technologii powłokę iXelium, która nigdy nie traci blasku. Odporna na zarysowania, łatwa do utrzymania w czystości powierzchnia, mimo upływu czasu, nie traci swoich walorów estetycznych. Powłoka iXelium jest łatwa w czyszczeniu i bardziej odporna na zarysowania i odbarwienia.

Zen Mode

Funkcja ZenMode w okapach Whirlpool to gwarancja wyjątkowo cichej pracy i wydajności Twojego urządzenia. Idealnie sprawdza się w przypadku dań o długim czasie gotowania, takich jak zupy lub duszone mięsa, gdy długotrwały hałas okapu może być uciążliwy.

Funkcja Double Level Booster

Funkcja Double Level Booster pozwala zwiększyć moc urządzenia, w celu wyeliminowania szczególnie intensywnych zapachów lub oparów, na przykład po przypaleniu potrawy. Dzięki dwóm poziomom o wydajności pochłaniania 800m3/h oczyszczanie powietrza trwa krócej, a zużycie energii jest mniejsze.

Wskaźniki zużycia filtrów

Aby zapewnić sprawną i bezpieczną pracę okapu, filtry - przeciwtłuszczowy i węglowy - powinny być okresowo czyszczone lub wymieniane, w zależności od modelu. Okapy wyposażone są w specjalne wskaźniki zużycia filtrów, które informują użytkownika kiedy wymagana jest wymiana lub wyczyszczenie filtra.

Filtr przeciwtłuszczowy

Filtr przeciwtłuszczowy to specjalna bariera filtracyjna umieszczona w miejscu wlotu powietrza do okapu. Może on być wykonany z różnych materiałów. Najczęściej stosuje się filtry z materiałów syntetycznych, które wymagają okresowej wymiany, lub filtry metalowe, które można czyścić.