WCollection W11 piekarnik

W Collection

Piekarniki

Włącz 6. Zmysł do gotowania.

Linia W Collection otrzymała dwie prestiżowe nagrody za wyróżniające się wzornictwo:
IF 2020
WCollection W11 piekarnik SteamSense+

SteamSense+

Opcja 100% Pary wydobywa z przygotowywanych potraw
pełnię smaków i aromatów oraz umożliwia zachowanie ich walorów odżywczych, witamin i minerałów.

WCollection W11 piekarnik termosonda Multisense Probe

MultiSense Probe

Specjalna konstrukcja nowej termosondy pozwala na stabilne umieszczenie jej w dowolnej potrawie. Kontroluje ona na bieżąco temperaturę, aż w czterech punktach gotowanego dania jednocześnie.

WCollection W11 piekarnik Cook4

Cook4

Funkcja Cook4 pozwala Ci na przyrządzenie do czterech dań jednocześnie bez obawy, że smaki i aromaty poszczególnych potraw wymieszają się.

WCollection W11 piekarnik MySmart Display

MySmartDisplay

Twój osobisty asystent gotowania w piekarnikach z serii W11: uczy się Twoich preferencji kulinarnych i prowadzi Cię przez kolejne etapy przygotowywania dowolnej potrawy.

Technologia

Powłoka iXelium

W piekarnikach firmy Whirlpool zastosowano opartą na opatentowanej technologii powłokę iXelium, która nigdy nie traci blasku. Odporna na zarysowania, łatwa do utrzymania w czystości powierzchnia, mimo upływu czasu, nie traci swoich walorów estetycznych. Powłoka iXelium jest łatwa w czyszczeniu i bardziej odporna na zarysowania i odbarwienia.

SmartClean

Innowacyjna technologia SmartClean gwarantuje dokładne i skuteczne czyszczenie w zaledwie 35 minut bez konieczności stosowania detergentów.

Prowadnice teleskopowe

Prowadnice teleskopowe ułatwią Ci wkładanie i wyjmowanie potraw do Twojego piekarnika. Prosty montaż i demontaż prowadnic pozwala na umieszczenie blach i rusztów na poziomie odpowiednim dla przyrządzanej potrawy.

Miękkie domykanie drzwi

Dzięki systemowi SoftClosing+ wystarczy tylko lekko pchnąć drzwiczki piekarnika, żeby zamknęły się jednym płynnym ruchem, bez najmniejszego hałasu.

Czyszczenie pirolityczne

Po uruchomieniu trybu autoczyszczenia wnętrze piekarnika nagrzewa się do temperatury około 470°C, w której wszystkie pozostałości żywności są spopielane i następnie mogą zostać usunięte przy pomocy mokrej gąbki.

Czyszczenie katalityczne

Piekarniki Whirlpool wyposażone są w samoczyszczące panele katalityczne, powlekane specjalną powłoką z mikroporami, które pochłaniają nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia. Samoczyszczące panele katalityczne można dokupić w serwisie autoryzowanym firmy Whirlpool.