Płyty gazowe

W Collection

Płyty gazowe

9 poziomów ustawienia płomienia dla różnych metod gotowania

Zoom bouton 9 niveaux de flammes

MultiLevel Flame

9 poziomów ustawienia płomienia.

Funkcje 6. Zmysł

Whirlpool przedstawia nową płytę gazową W Collection z funkcją MultiLevel Flame, która, dzięki precyzyjnej regulacji mocy płomienia, zapewnia zawsze perfekcyjne rezultaty gotowania. Wybierając jeden z 9 wstępnie ustawionych poziomów płomieni dla wybranej metody gotowania, masz pewność, że Twoje potrawy będą zawsze idealnie przygotowane.

Gotowanie na wolnym ogniu i duszenie
Obsmażanie i smażenie
Szybkie podsmażanie i grillowanie
Gotowanie
Gotowanie na wolnym ogniu i duszenie
 • POZIOM PŁOMIENIA 3-4

  Idealne poziomy mocy dla przepisów na powolne gotowanie z użyciem wody, wina lub bulionu oraz do kremowania makaronu lub utrzymywania delikatnego gotowania.

Obsmażanie i smażenie
 • POZIOM PŁOMIENIA 5-6

  Najlepsze do duszenia warzyw, dłuższego gotowania, podsmażania i smażenia na patelni oraz gotowania do uzyskania kremowej konsystencji dania.

Szybkie podsmażanie i grillowanie
 • POZIOM PŁOMIENIA 7-8

  Idealne do grillowania ryb i mięsa, przyrumieniania, smażenia głęboko mrożonych potraw i utrzymywania wrzenia.

Gotowanie
 • POZIOM PŁOMIENIA 9

  Najlepszy do szybkiego zagotowania wody, podgrzewania płynów lub szybkiego podgrzewania potraw.

Technologia FlexiFlame

FlexiFlame

Technologia FlexiFlame umożliwia sterowanie mocą pierścieni palnika od 0,4 kW do 5 kW przy pomocy jednego pokrętła. Rozwiązanie to pozwala na użycie tylko mniejszego pierścienia do gotowania delikatnych składników lub obu pierścieni razem, dzięki czemu wyjątkowo silny płomień jest idealny do obsmażenia, szybszego gotowania i wykorzystania do różnych potrzeb i metod gotowania.

Pełne ruszty żeliwne

Pełne ruszty żeliwne

Bezpieczne i elastyczne gotowanie. Konstrukcja rusztów zapewnia bezpieczne i wygodne ustawianie i przesuwanie garnków i patelni. Dzięki temu masz pewność, że naczynia stoją stabilnie, a Twoje potrawy będą zawsze perfekcyjnie ugotowane.

Instalacja równo z blatem

Instalacja równo z blatem

Płyta gazowa W Collection może być zainstalowana na równym poziomie z blatem, dzięki czemu ta idealna powiechrznia podkreśla wyjątkowy i nowoczesny design Twojej kuchni.