SupremeClean

W Collection

SupremeClean

Doskonała wydajność i elastyczność zmywania.

Zaprojektowane, aby robić wrażenie

Zaprojektowane, aby robić wrażenie

Minimalistyczne, wyjątkowe wzornictwo. Nowe zmywarki Whirlpool są starannie zaprojektowane, z troską o elegancję Twojego domu. Intuicyjne funkcje i starannie wyselekcjonowane elementy składają się na czysty, uporządkowany design.

Intuicyjna obsłua

Intuicyjna obsłua

W pełni dotykowy wyświetlacz zmywarek W Collection zapewnia Ci łatwe i szybkie ustawianie wszystkich programów. Ekran wyświetlacza zapewnia natychmiastowe, łatwe do odczytania informacje o dostępnych funkcjach.

SupremeClean

W Collection

SupremeClean

Zmywarki W Collection SupremeClean łączą minimalistyczny, innowacyjny design z zaawansowaną technologią, dzięki czemu doskonale wpisują się w Twoją kuchnię.

Extra protection for your wine glasses

Glass Protect to nowe rozwiązanie zaprojektowane tak, aby Twoje kieliszki do wina były bezpieczne i stabilne w dolnym koszu zmywarki, niezależnie od ich wysokości. Możesz w każdej chwili wyjąć akcesorium, aby mieć więcej miejsca na naczynia.

Idealne oświetlenie

Idealne oświetlenie

Oświetlenie LED w zmywarkach W Collection sprawia, że ładowanie i rozładowywanie zmywarki jest jeszcze prostsze.

Więcej przestrzeni, lepsze efekty

Więcej przestrzeni, lepsze efekty

Power Clean Pro oferuje do 30% dodatkowej przestrzeni* w zmywarce, dzięki czemu możesz łatwo umieścić w niej więcej naczyń. Strumienie wody ze specjalnych dysz z tyłu komory zapewniają doskonałe efekty zmywania, usuwając najtrudniejsze zabrudzenia.

*Procent obliczony w porównaniu z innymi zmywarkami Whirlpool bez funkcji Power Clean Pro.
Technologia

Oszczędność zasobów

Nowe zmywarki Whirlpool zużywają zaledwie 6,5 litra* wody na cykl, zapweniając zawsze doskonałe rezultaty zmywania.

Elastyczne rozwiązania

Zmywarki W Collection posiadają innowacyjne elastyczne rozwiązania, umożliwiające załadowanie aż do 15 kompletów naczyń. Aby zapewnić Ci dokładnie zmywanie Twoich naczyń zmywarki Whirlpool cechuje: - duża elastyczność użytkowania; - możliwość dostosowania do różnych kombinacji załadunku; - przesuwane elementy ułatwiające ładowanie wyższych przedmiotów w górnym koszu.

Klasa energetyczna A+++

Dzięki klasie energetycznej A+++ zmywarki Whirlpool W Collection zapewniają doskonałe rezultaty, oszczędzając jednocześnie wodę i energię.