Darmowa dostawa z wniesieniem

50 zł rabatu za zapisanie się do newslettera

Aż 30 dni na zwrot produktu

Black Friday AGD do kuchni

Promocje z okazji Black Friday na AGD do kuchni będą dostępne w listopadzie 2023 r.

Piekarniki do zabudowy Whirlpool na Black Friday

Whirlpool oferuje linię modeli oraz rozwiązań z myślą o dostarczeniu wszystkich oczekiwanych przez klienta rozwiązań i funkcjonalności. W naszej ofercie znajdują się piekarniki parowe oraz tradycyjne. Posiadamy piekarniki samoczyszczące w różnych technologiach; katalityczne, pirolityczne oraz czyszczące przy użyciu pary. Wiele modeli wyposażonych jest w zaawansowane funkcje pieczenia i gotowania, takie jak 6.Zmysł, 4Cook i inne.

Płyty indukcyjne i gazowe Whirlpool na Black Friday

W naszej ofercie znajdują się płyty indukcyjne i gazowe o różnych rozmiarach, od bardzo kompaktowych, po szeroki płyty z 5 palnikami, idealne do gotowania większej liczby potraw jednocześnie. Nasze urządzenia spełnią wszystkie oczekiwania w zakresie gotowania, a dzięki innowacyjnym technologiom zapewnią przy tym niskim zużycie energii.

Kuchenki mikrofalowe Whirlpool na Black Friday

Whirlpool oferuje szeroki wybór mikrofalówek o różnych pojemnościach, zarówno do zabudowy jak i wolnostojące. Posiadamy w ofercie kuchenki mikrofalowe z funkcją grilla oraz nowoczesne rozwiązanie; mikrofale bez talerza obrotowego pozwalające maksymalnie wykorzystać przestrzeń urządzenia. Wydajność i wszechstronność mikrofalówek Whirlpool to efekt zastosowanych technologii, które łączą zalety gotowania mikrofalowego z zaletami nowoczesnych piekarników. Technologia 6. Zmysł automatycznie dostosowuje czas i temperaturę cyklu, tak aby zagwarantować odpowiednią parametry i perfekcyjny efekt, przy zminimalizowaniu zużycia energii elektrycznej.

Okapy kuchenne Whirlpool na Black Friday

Wydajne okapy Whirlpool charakteryzują się eleganckim designem przy bardzo dobrych parametrach wentylacyjnych i niskim zużyciu energii. Nasze urządzenia doskonale uzupełniają Twoją kuchnię o niezbędny element podczas gotowania. Nasze innowacyjne rozwiązania mają wyjątkowy charakter i są przyjazne dla środowiska. Okapy kuchenne Whirlpool posiadają efektywnie rozmieszczone szczeliny wyciągu oraz nowoczesne oświetlenie LED.

Promocje Whirlpool na Black Friday

Pełna oferta promocyjna z okazji Black Friday pojawi się tutaj w listopadzie 2023 roku. Obecnie zapraszamy do zapisania się do newslettera i sprawdzenia aktualnych promocji.