Cyber Monday

0 Produkty
oops!
Produkty się nie wyświetlają? Możliwe, że właśnie trwają prace na stronie, migracja danych trwa najczęściej od kilku minut do kilku godzin. Jeśli więc wykażesz się odrobiną cierpliwości, to będziesz mieć możliwość skorzystania z naszej zawsze aktualnej i dopasowanej do potrzeb oferty. Jeśli jednak jesteś tu kolejny raz i masz pewność, że strona nie powinna się tak zachować, to najpierw sprawdź poprawność adresu URL a potem spróbuj przejść poniżej opisane kroki. Lub po prostu daj nam znać - zajmiemy się niezwłocznie problemem. Napisz na adres: sklep@whirlpool.com. Dziękujemy za zrozumienie!

Co mam zrobić?

  • Zweryfikuj wpisane przez siebie zwroty.
  • Spróbuj użyć pojedynczego słowa.
  • Użyj ogólnego zwrotu w wyszukiwaniu.
  • Spróbuj poszukać synonimów żądanego zwrotu.

Cyber Monday Whirlpool 2023

Dla tych, którzy lubią robić zakupy online, są pewne daty, które muszą znaleźć się w ich kalendarzu! Jednym z nich jest Cyber Monday.
Cyber Monday jest dla tych, którzy nie zdążyli skorzystać z Black Friday i szukają kolejnej okazji, aby skorzystać z dużych obniżek, które zdarzają się tuż przed Świętami Bożego Narodzenia
W tym roku ten dzień przypada na 27 listopada ale w Whirlpool mamy promocje Black Week, które zaczynają się znacznie wcześniej i kończą po Black Monday, tak aby każdy miał okazję wybrać odpowiednie urządzenia i przemyśleć swój zakup.

Black Friday a Cyber Monday

Black Friday i Cyber Monday różnią się głównie dniem promocji. Przyjęło się, że Cyber Monday to dzień promocji e-commerce czyli sklepów internetowych. W Polsce granica pomiędzy oboma dniami z promocjami zaciera się, a często możemy się spotkać z akcjami promocyjnymi typu Black Week (czarny tydzień), a nawet Black Month (czarny miesiąc)

Sprawdź nasze wyjątkowe promocje z okazji Black Week i Cyber Monday. Pralki, piekarniki, lodówki, zmywarki oraz inny sprzęt AGD w wyjątkowych cenach!