Cyber Monday

Produkty

Cyber Monday Whirlpool 2023

Dla tych, którzy lubią robić zakupy online, są pewne daty, które muszą znaleźć się w ich kalendarzu! Jednym z nich jest Cyber Monday.
Cyber Monday jest dla tych, którzy nie zdążyli skorzystać z Black Friday i szukają kolejnej okazji, aby skorzystać z dużych obniżek, które zdarzają się tuż przed Świętami Bożego Narodzenia
W tym roku ten dzień przypada na 27 listopada ale w Whirlpool mamy promocje Black Week, które zaczynają się znacznie wcześniej i kończą po Black Monday, tak aby każdy miał okazję wybrać odpowiednie urządzenia i przemyśleć swój zakup.

Black Friday a Cyber Monday

Black Friday i Cyber Monday różnią się głównie dniem promocji. Przyjęło się, że Cyber Monday to dzień promocji e-commerce czyli sklepów internetowych. W Polsce granica pomiędzy oboma dniami z promocjami zaciera się, a często możemy się spotkać z akcjami promocyjnymi typu Black Week (czarny tydzień), a nawet Black Month (czarny miesiąc)

Sprawdź nasze wyjątkowe promocje z okazji Black Week i Cyber Monday. Pralki, piekarniki, lodówki, zmywarki oraz inny sprzęt AGD w wyjątkowych cenach!