Przedstawiamy
Supreme NoFrost

POWRÓT

Supreme NoFrost

Innowacyjna technologia No Frost utrzymuje optymalną temperaturę przechowywania, we wszystkich przedziałach, zapewniając perfekcyjne rezultaty przechowywania, bez konieczności rozmrażania.

Fresh Control

Technologia Fresh Control zapewnia stały, optymalny poziom wilgotności, utrzymując świeżość przechowywanej żywności do 4 razy dłużej. *

* W oparciu o wewnętrzne testy przeprowadzone przez Whirlpool, porównujące chłodziarko-zamrażarkę Whirlpool z technologią Fresh Control z chłodziarko-zamrażarką Whirlpool z technologią Totan NoFrost z 1 parownikiem.

Active

Idealne do przechowywania świeżego mięsa i ryb. Panująca w przedziale Activ0° temperatura ok. 0°C pozwala zachować konsystencję, smak i wartości odżywcze przechowywanych produktów.

6TH Sense Live

6TH SENSE Live zapewnia idealna kontrolę, umożliwiając zdalne sterowanie Twoim sprzętem AGD z urządzeń mobilnych: sprawdzanie ustawień, temperatury i wiele innych.

Freeze Control

Technologia Freeze Control skutecznie chroni Twoją żywność, redukując odparzenia mrozowe o 60%. *

* W oparciu o wyniki testów przeprowadzonych przez niezależny instytut SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH, porównujących chłodziarko-zamrażarkę Whirlpool z technologią Freeze Control z chłodziarko-zamrażarką Whirlpool bez technologii Freeze Control..