W COLLECTION

Piekarniki

Włącz 6. Zmysł do gotowania

Linia W Collection otrzymała dwie prestiżowe nagrody za wyróżniające się wzornictwo:

Wystarczy, że wybierzesz ulubiony przepis, a technologia
6. Zmysł zadba o idealne efekty!

Poznaj innowacyjne, proste podejście do przygotowania posiłków. Wystarczy, że wybierzesz danie, a technologia 6. Zmysł zajmie się resztą. Piekarnik automatycznie dostosuje czas, temperaturę i wilgotność, by za każdym razem zapewnić idealne rezultaty. Czujniki technologii 6. Zmysł oraz duży wybór opcji gotowania pozwalają w intuicyjny sposób przygotować znakomity posiłek.

SteamSense+

Opcja 100% Pary wydobywa z przygotowywanych potraw pełnię smaków i aromatów oraz umożliwia zachowanie ich walorów odżywczych, witamin i minerałów.

MultiSense Probe

Specjalna konstrukcja nowej termosondy pozwala na stabilne umieszczenie jej w dowolnej potrawie. Kontroluje ona na bieżąco temperaturę, aż w czterech punktach gotowanego dania jednocześnie.

Cook4

Funkcja Cook4 pozwala Ci na przyrządzenie do czterech dań jednocześnie bez obawy, że smaki i aromaty poszczególnych potraw wymieszają się.

MySmartDisplay

Twój osobisty asystent gotowania w piekarnikach z serii W11: uczy się Twoich preferencji kulinarnych i prowadzi Cię przez kolejne etapy przygotowywania dowolnej potrawy.

TECHNOLOGIA

Powłoka iXelium

W piekarnikach firmy Whirlpool zastosowano opartą na opatentowanej technologii powłokę iXelium, która nigdy nie traci blasku. Odporna na zarysowania, łatwa do utrzymania w czystości powierzchnia, mimo upływu czasu, nie traci swoich walorów estetycznych. Powłoka iXelium jest łatwa w czyszczeniu i bardziej odporna na zarysowania i odbarwienia.

SmartClean

Innowacyjna technologia SmartClean gwarantuje dokładne i skuteczne czyszczenie w zaledwie 35 minut bez konieczności stosowania detergentów.

Prowadnice teleskopowe

Prowadnice teleskopowe ułatwią Ci wkładanie i wyjmowanie potraw do Twojego piekarnika. Prosty montaż i demontaż prowadnic pozwala na umieszczenie blach i rusztów na poziomie odpowiednim dla przyrządzanej potrawy.

Miękkie domykanie drzwi

Dzięki systemowi SoftClosing+ wystarczy tylko lekko pchnąć drzwiczki piekarnika, żeby zamknęły się jednym płynnym ruchem, bez najmniejszego hałasu.

Czyszczenie pirolityczne

Po uruchomieniu trybu autoczyszczenia wnętrze piekarnika nagrzewa się do temperatury około 470°C, w której wszystkie pozostałości żywności są spopielane i następnie mogą zostać usunięte przy pomocy mokrej gąbki.

Czyszczenie katalityczne

Piekarniki Whirlpool wyposażone są w samoczyszczące panele katalityczne, powlekane specjalną powłoką z mikroporami, które pochłaniają nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia. Samoczyszczące panele katalityczne można dokupić w serwisie autoryzowanym firmy Whirlpool.

 
W11
CECHY

PIEKARNIK PAROWY

PIEKARNIK TRADYCYJNY

6. ZMYSŁ

CONNECTIVITY

WYŚWIETLACZ

My Smart Display 4.5”

My Smart Display 4.5”

KOMBINACJE KULINARNE

Do 100 kombinacji kulinarnych

Do 100 kombinacji kulinarnych

PARA

SteamSense+

SteamSense+

SONDA MultiSense Probe

 

COOK4

6TH SENSE LIVE
Wybierz inteligentne rozwiązania.
Postaw na łączność.
Poczuj wolność

Aplikacja Whirlpool 6thSenseLive pozwala z dowolnego miejsca i o dowolnej porze łatwo i intuicyjnie kontrolować każde urządzenie w Twoim domu.

Znajdź sklep w Twojej okolicy
Szukaj teraz