Okapy czarne oraz Inox

Poznaj gamę okapów kuchennych Whirlpool w kolorach czarnym oraz Inox. Nasze okapy są dostępne w wielu różnych rozmiarach, które łatwo dopasujesz do Twojej kuchni.

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
KLASA ENERGETYCZNA:
MAKSYMALNY PRZEPŁYW POWIETRZA:
PRODUKT:
SZEROKOŚĆ URZĄDZENIA:
TECHNOLOGIE:
TRYB WENTYLACJI:
TYP INSTALACJI:
ZAKRES CEN

okapy

31 Produkty

Okapy kuchenne czarne oraz inox Whirlpool

Wszystkie urządzenia Whirlpool opracowano w jednym celu – aby zagwarantować użytkownikom nadzwyczajną wydajność, doskonałą niezawodność oraz niedoścignioną wygodę.

W naszej szerokiej ofercie modeli łatwo znajdziesz idealny okap wyciągowy do swojej kuchni. Wszystkie nasze okapy wyciągowe są dostępne w różnych kolorach i wersjach dopasowanych do Twoich potrzeb. Oferujemy klasyczne okapy wyciągowe Inox oraz nowoczesne okapy w kolorze czarnym. W zależności od Twoich potrzeb, możemy zaproponować Ci idealne rozwiązanie, które podkreśli elegancki wystrój Twojej kuchni.

Nasze czarne okapy wyciągowe są dostępne w wielu różnych rozmiarach: od standardowej szerokości 60 cm do szerszych okapów o szerokości 90 cm.

Okap kuchenny czarny 60 cm

Nasze okapy wyciągowe Whirlpool w kolorze czarnym o szerokości 60 cm gwarantują skuteczne odprowadzanie ciepłego powietrza i zapachów z kuchni, jednocześnie zajmując bardzo mało miejsca. Czarne okapy o szerokości 60 cm są wyposażone w technologię 6. ZMYSŁ, która pozwala dynamicznie dostosować zużycie energii na podstawie tego, co gotujesz. W ofercie znajdziesz również okapy wyciągowe w kolorze Inox o szerokości 60 cm.

Okap kuchenny czarny 90 cm

W naszej ofercie mamy również większe okapy wyciągowe o szerokości 90 cm. Nasze czarne okapy kuchenne o szerokości 90 cm gwarantują idealną wydajność oraz doskonałą niezawodność. Wszystkie okapy Whirlpool wyróżniają się doskonałą efektywnością oraz niskim zużyciem energii. W ofercie znajdziesz również okapy wyciągowe w kolorze Inox o szerokości 90 cm.

Zapoznaj się z naszą ofertą płyt indukcyjnych i gazowych pasujących do okapu wyciągowego, aby stworzyć spójny i harmonijny wystrój kuchni.