Wymiary i pojemność piekarników

Odkryj ofertę piekarników Whirlpool dostępnych w różnych wymiarach i pojemnościach. Nasze piekarniki zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do każdej nowoczesnej kuchni

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
KOLOR:
PRODUKT:
TECHNOLOGIA SAMOCZYSZCZENIA:
TECHNOLOGIE:
ZAKRES CEN

Piekarniki

70 Produkty

Wymiary i pojemności piekarników Whirlpool

W Whirlpool wszystkie nasze piekarniki urządzenia AGD są tworzone z myślą o niezawodności i łatwości użytkowania. Nasza oferta piekarników nie jest wyjątkiem. Z dumą oferujemy różnorodne piekarniki, które są wyposażone w najnowsze, innowacyjne technologie, ułatwiające życie. Nasze piekarniki są dostępne w szerokiej gamie wzorów, kolorów i rozmiarów. Różnorodność oferowanych przez nas urządzeń pozwala wybrać model, który najlepiej odpowiada indywidualnym potrzebom

Pojemności piekarników

W Whirlpool oferujemy kilka pojemności piekarników Możesz wybrać piekarnik w oparciu o indywidualne potrzeby i wymagania Oferujemy zarówno piekarniki XXL o dużej pojemności, które mieszczą do 73 litrów i oferują do 5 półek, jak i piekarniki o standardowej pojemności, które mają pojemność 65 litrów.

Piekarniki o dużej pojemności

Nasze piekarniki o standardowej pojemności są bardziej odpowiednie dla mniejszych gospodarstw domowych. Piekarniki te szybko się nagrzewają, a przy tym nie ogrzewają nadmiarowej przestrzeni i nie marnują energii podczas przygotowywania mniejszych posiłków lub gotowania dla jednej osoby.
Standardowe wymiary wbudowanego piekarnika Whirlpool to:
Szerokość: 59,5 cm
Wysokość: 59,5 cm
Głębokość: 56,4 cm

Jeśli szukasz innych urządzeń kuchennych, które mogą towarzyszyć Twojemu potencjalnemu nowemu piekarnikowi, zapoznaj się z naszą szeroką ofertą okapów.