Rozmiary pralek

Odkryj szeroki wybór pralek Whirlpool o różnych głębokościach l. Oferujemy zarówno standardowe modele, wąskie pralki, oraz ładowane od góry o szerokości 40 cm, które z pewnością sprawdzą się w Twoim domu.

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
GŁĘBOKOŚĆ URZĄDZENIA:
KLASA ENERGETYCZNA:
POJEMNOŚĆ:
PRĘDKOŚĆ WIROWANIA:
PRODUKT:
SPOSÓB ŁADOWANIA:
TECHNOLOGIE:
ZAKRES CEN

pralki

123 Produkty

Rozmiary pralek Whirlpool

Wszystkie urządzenia AGD marki Whirlpool zostały zaprojektowane z myślą o niezawodności, funkcjonalności i łatwości użytkowania. Każda pralka powstaje z uwzględnieniem tych cech.
Możemy pochwalić się szeroką ofertą pralek wyposażonych w nowoczesne rozwiązania, zaprojektowanych tak, aby ułatwić Ci codzienność. Nasze pralki dostępne są w wielu różnych rozmiarach i stylach, które wpasują się w wystrój Twojego domu. Niezależnie od tego, czy szukasz modelu, który poradzi sobie z codziennym praniem dla licznej rodziny, czy może potrzeba Ci czegoś, co sprawdzi się w małym domu, mamy w ofercie różne rozmiary pralek, zaprojektowane z myślą o Twoich potrzebach.
Nasza kolekcja wąskich pralek oraz pralek w standardowym rozmiarze obejmuje modele, które, dzięki wykorzystanym w nich innowacyjnym technologiom, zapewniają maksymalną wydajność.

Pralki o standardowych rozmiarach

Pralki o standardowych rozmiarach Whirlpool zapewniają szereg rozwiązań ułatwiających życie. Nasze pralki są niezawodnymi urządzeniami, które doskonale radzą sobie z wyzwaniami życia rodzinnego. Zarówno nasze pralki wolnostojące, jak i pralki do zabudowy są dostępne w standardowych rozmiarach, dzięki czemu masz możliwość wybrania pralki dopasowanej do swoich potrzeb. Model do zabudowy świetnie wtapia się w istniejący wystrój domu, z kolei modele wolnostojące dają dużo więcej swobody co do wyboru miejsca, w którym mają stanąć.

Standardowe rozmiary pralek

Nasze pralki o standardowym rozmiarze wyposażone są w innowacyjną technologię 6. Zmysł. Dzięki inteligentnym czujnikom technologia ta zapewnia naszym urządzeniom optymalne funkcjonowanie. Technologia 6. Zmysł pozwala zaoszczędzić nawet 60% energii elektrycznej, 35% wody, a także 35% czasu dzięki automatycznemu dostosowaniu długości cyklu oraz ilości wody do każdego prania.

Wąskie pralki

Niezależnie od tego, czy szukasz mniejszego sprzętu, czy po prostu masz mniejszą rodzinę – wąskie pralki Whirlpool zapewnią Ci maksymalną wydajność, nie zabierając wiele miejsca.

Rozmiary wąskich pralek

Rozmiary wąskich pralek to 45 cm szerokości i 85 wysokości. Nasze wąskie pralki pomieszczą aż do 7 kg prania. Ten rozmiar pralek doskonale sprawdzi się w mniejszych gospodarstwach domowych lub jeśli nie musisz robić większego prania.

Technologie w wąskich

pralkach
Choć modele te są mniejsze i mają mniejszą pojemność niż inne nasze pralki, oferują te same innowacyjne technologie mające za zadanie ułatwić Ci życie. Małe pralki Whirlpool wyposażone są w tę samą technologię 6. Zmysł, która znajduje się w standardowych modelach. Dzięki niej możesz oszczędzać czas, prąd oraz zużycie wody przy każdym praniu, jednocześnie doskonale dbając o swoje ubrania.
Jeśli zależy Ci na tym, aby prać i suszyć w jednym urządzeniu, odkryj kolekcję nowoczesnych pralko-suszarek dostępnych na naszej stronie.