Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
GŁĘBOKOŚĆ URZĄDZENIA:
KLASA ENERGETYCZNA:
POJEMNOŚĆ:
PRĘDKOŚĆ WIROWANIA:
PRODUKT:
SPOSÓB ŁADOWANIA:
TECHNOLOGIE:
ZAKRES CEN

Kategoria:

pralki

123 Produkty

Pralki wolnostojące Whirlpool

W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór pralek wolnostojących. Posiadamy pralki o pojemności od 6 do 11 kilogramów. Nasze pralki można kupić w wersji ładowanej od frontu lub od góry. Dostępne są modele w standardowej głębokości oraz slim.

Innowacyjność pralek Whirlpool

Pralki Whirlpool, dzięki zastosowanym innowacyjnym technologiom, są jednymi z najcichszych oraz najbardziej energooszczędnych dostępnych na rynku. Polecamy pralki z technologią 6. Zmysł, która dostosowuje zużycie energii do aktualnego załadunku, znacznie poprawiając wydajność oraz czas prania. Pralki z kolekcji Supreme Silence wyposażone bezszczotkowy silnik bezpośrednio zintegrowany z bębnem, który ogranicza do minimum wibracje i dźwięki, w efekcie podczas wirowania osiągają zaledwie 65 decybeli. Warto również wybrać pralkę z systemem Autodose, czyli automatycznym dozownikiem detergentu, który dobiera odpowiednią ilość proszku i płynu do płukania, pozwalając zaoszczędzić nawet 30% detergentu.

Na co zwrócić uwagę wybierając pralkę wolnostojącą?

Wybierając pralkę, która jest podstawowym urządzeniem AGD w domu, należy zwrócić uwagę na klasę energetyczną oraz dostępną szybkość wirowania. Urządzenie należy dopasować do naszych wymagań i możliwości ustawienia w wybranym pomieszczeniu, tutaj istotny będzie wybór pomiędzy pralkami ładowanymi od przodu i od góry. Ważny może być również kierunek otwierania drzwi i czy jest możliwość jego zmiany. Inne cechy na które warto zwrócić uwagę to: głośność urządzenia, dostępne programy, innowacyjne rozwiązania, takie jak automatyczny dozownik, możliwość zatrzymania pralki w trakcie prania i dodania dodatkowych ubrań oraz wielkość bębna.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą urządzeń AGD Whirlpool do kuchni. Polecamy zakup suszarki kondensacyjnej, którą można ustawić na pralce przy wykorzystaniu dedykowanego łącznika. Inne innowacyjne urządzenia dostępne w naszym sklepie to mywarki do zabudowy 60 cm i 45 cm, lodówki side by side oraz piekarniki samoczyszczące. Zapraszamy do zapisania się do newslettera i sprawdzenia aktualnych promocji na Whirlpool.pl