Pojemność Zmywarek

Odkryj dostępne w sklepie Whirlpool zmywarki o różnych pojemnościach – od wąskich zmywarek na 10 kompletów po przestronne zmywarki na 14 lub 15 kompletów.

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
DOOR MOUNTING SYSTEM:
KLASA ENERGETYCZNA:
KOLOR:
LICZBA KOMPLETÓW NACZYŃ:
ROZMIAR URZĄDZENIA:
TECHNOLOGIE:
TYP INSTALACJI:
ZAKRES CEN

zmywarki

100 Produkty

Pojemność zmywarek Whirlpool

Zmywarka Whirpool to rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz czas. Zapomnij o szorowaniu patelni i polerowaniu szklanek. Różne gospodarstwa domowe, w zależności od swoich rozmiarów, mają różne potrzeby dotyczące zmywania naczyń. W asortymencie marki Whirlpool znajdziesz zmywarki o różnej pojemności, zarówno w wersji wolnostojącej, jak i do zabudowy, dzięki czemu bez problemu dopasujesz odpowiedni model do swojej kuchni. Obecna w każdym urządzeniu myjącym funkcja FlexiSpace pozwala na dopasowanie koszy tak, by pomieściły każdy garnek, patelnię oraz deskę. Bez względu na to, czy szukasz węższej zmywarki na 10 kompletów czy bardziej przestronnej zmywarki na 14 kompletów, pozostałe po obiedzie naczynia umyjesz dosłownie jednym przyciskiem.

Pojemność małych zmywarek

Jeśli zależy Ci na połączeniu wysokiej wydajności z najnowszymi innowacjami zamkniętymi w kompaktowym urządzeniu, wypróbuj zmywarkę na 10 kompletów. Zmywarki o małej pojemności sprytnie zaprojektowano tak, aby pomimo swoich niewielkich rozmiarów odpowiadały różnym potrzebom, umożliwiając dostosowanie koszy i zmycie nawet najbardziej niewymiarowych garnków i patelni. Te kompaktowe zmywarki idealnie sprawdzają się w mniejszych gospodarstwach i wykorzystują te same Supreme Clean technologie i funkcje co ich pełnowymiarowe odpowiedniki, wpasowując się jednocześnie w bardziej ograniczone przestrzenie. Zmywarka na 10 kompletów zmyje najbardziej brudne naczynia, dzięki czemu będziesz cieszyć się błyszczącymi sztućcami i nieskazitelnie czystymi garnkami.

Pojemność dużych zmywarek

Decydując się na dużą zmywarkę, możesz naprawdę w pełni wykorzystać dostępne miejsce. Zmywarki na 14 kompletów i zmywarki na 15 kompletów Whirlpool są na tyle przestronne, że świetnie sprawdzą się w przypadku większych rodzin, miłośników gotowania, czy gospodarzy imprez. Modułowe wnętrza tych urządzeń są całkowicie elastyczne, co oznacza, że możesz dopasować ułożenie stojaków do swoich potrzeb i w pełni wykorzystać możliwości swojej zmywarki lub oferującej większą pojemność zmywarki. Duże zmywarki wykorzystują technologię PowerClean. Polega ona na tym, że zraszacze wtryskują wodę pod dużym ciśnieniem, usuwając nawet najbardziej oporne zabrudzenia i pozostawiając naczynia lśniącymi. Zapomnij o gąbce kuchennej i pozwól, by to zmywarka Whirlpool zajęła się myciem naczyń.

Technologia zmywania i innowacje Whirlpool

Urządzenia Whirlpool to profesjonalne sprzęty, które za każdym razem zapewnią Ci odpowiedni rezultat, bez względu na pojemność zmywarki. Zarówno zmywarki na 10 kompletów, jak i zmywarki na 15 kompletów lub 14 kompletów mają wnętrze wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu Twoje naczynia się nie porysują, a będą czyste i – dzięki gorącej wodzie – zdezynfekowane.
Wyjątkowa technologia 6. ZMYSŁ pomaga tworzyć bardziej zrównoważony dom. Wykorzystuje ona czujniki, które automatycznie wykrywają poziom zabrudzenia naczyń i dostosowują temperaturę, zużycie wody i czas trwania cyklu. To przekłada się na oszczędność energii, pieniędzy i czasu, który możesz poświęcić na to, co jest dla Ciebie ważne.