WCollection W11 kuchenka mikrofalowa

W Collection

Kuchenki mikrofalowe

Włącz 6. Zmysł do gotowania

Linia W Collection otrzymała dwie prestiżowe nagrody za wyróżniające się wzornictwo:
IF 2020
WCollection W11 kuchenka mikrofalowa MySmart Display

MySmartDisplay

Twój osobisty asystent gotowania w kuchenkach mikrofalowych z serii W11: uczy się Twoich preferencji kulinarnych i prowadzi Cię przez kolejne etapy przygotowywania dowolnej potrawy.

WCollection W11 kuchenka mikrofalowa Talerz Crisp

Crisp

Z technologią Crisp wyczarujesz idealnie złocistą i chrupiącą skórkę na całej powierzchni znacznie łatwiej i szybciej niż w tradycyjnym piekarniku. Technologia Crisp doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku ciast, quiche i pieczywa, jak i omletów, ryb i pieczeni.

WCollection W11 kuchenka mikrofalowa CrispFry

CispFry

Unikalna funkcja CrispFry pozwala cieszyć się chrupiącymi, idealnie wypieczonymi potrawami.
Teraz możesz szybko i bez wysiłku uzyskać podobną chrupkość jak podczas pieczenia w tradycyjnym piekarniku lub smażenia
na patelni, w znacznie krótszym czasie. Technologia 6. Zmysł umożliwia szybkie podgrzanie mrożonych dań do odpowiedniej
temperatury, bez utraty ich chrupkości.
Auto crisp stosuje się tylko do zamrożonych gotowych potraw.

WCollection W11 kuchenka mikrofalowa SteamBoil

Steam&Boil

Steam&Boil to łatwa w obsłudze funkcja, która ułatwia zdrowsze przyrządzanie potraw, przy mniejszym nakładzie czasu i pracy. Dzięki wykorzystaniu naturalnej mocy pary wodnej program pozwala w wygodny i łatwy sposób gotować potrawy z użyciem specjalnych akcesoriów, zapewniając krótszy czas przygotowania oraz lepszy smak upieczonych dań.

WCollection W11 kuchenka mikrofalowa Termoobieg

Termoobieg

Termoobieg wykorzystuje wentylator o dużej prędkości obrotowej do wymuszenia równomiernej cyrkulacji nagrzanego powietrza w komorze kuchenki mikrofalowej. Dzięki temu osiągasz idealne warunki do pieczenia ciast, deserów bezowych i innych wypieków, przygotowywanych normalnie w piekarniku.

Technologia

Reheat & Defrost

Funkcja Reheat&Defrost zapewnia równomierną dystrybucję mikrofal, umożliwiając odgrzewanie i rozmrażanie potraw z zachowaniem smaku, konsystencji i wartości odżywczych.

Miękkie domykanie drzwi

Poczuj jakość. Dzięki nowej generacji zawiasów drzwi kuchenki mikrofalowej zamykają się bez wysiłku, cichym i delikatnym ruchem. Zawiasy zaprojektowano tak, by harmonijnie komponowały się z wzornictwem piekarników z tej samej linii.

Talerz obrotowy o średnicy 40 cm

Dzięki większej pojemności komory kuchenki mieści się w niej więcej niż jedno naczynie, co pozwala na przyrządzanie kilku potraw równocześnie. Na talerzu obrotowym o średnicy 40 cm zmieszczą się pojemniki o różnej wielkości, bądź kilka szklanek, kubków lub talerzyków jednocześnie.

Steam Clean

Opcja SteamClean wykorzystuje moc pary wodnej do utrzymania wnętrza kuchenki mikrofalowej w czystości. Wystarczy wlać szklankę wody do specjalnego naczynia do gotowania na parze i włączyć cykl czyszczenia.