WCollection W11 plyta indukcyjna

Płyta indukcyjna W Collection

Intuicyjne gotowanie i czas dla Ciebie.

WŁĄCZ FILM WŁĄCZ FILM
WCollection W11 plyta indukcyjna kuchnia

Jak istotne jest poświęcanie czasu na to, co najważniejsze.

Wiemy, jakie to istotne, żeby mieć czas na rzeczy, które najbardziej lubimy. Nowa płyta indukcyjna Whirlpool powstała z myślą o maksymalnym wykorzystaniu czasu i idealnym dopasowaniu się do Twojego stylu życia. Nie musisz się uczyć ani używać żadnych skomplikowanych funkcji: te dostępne w nowej płycie są intuicyjne i łatwe w obsłudze.

Utrzymywanie ciepła
Roztapianie
Gotowanie na wolnym ogniu
Wrzenie
WCollection W11 plyta indukcyjna Utrzymywanie w cieple
 • Włącz funkcję Utrzymywanie ciepła, aby móc dokończyć czytanie Twojej ulubionej książki.

  Utrzymanie potrawy w cieple przy pomocy tylko jednego przycisku. Funkcja Utrzymywania ciepła zapewnia idealną temperaturę jedzenia po zakończeniu gotowania, bez ryzyka przypalenia.

WCollection W11 plyta indukcyjna Roztapianie
 • Roztapianie, podczas gdy Ty zatapiasz się w świecie muzyki.

  Roztapianie składników jednym kliknięciem. Funkcja roztapiania doprowadza delikatne produkty – takie jak czekolada czy masło – do idealnej temperatury topnienia, bez przypalania czy przywierania do naczynia.

WCollection W11 plyta indukcyjna Gotowanie na wolnym ogniu
 • Gotowanie Twoich potraw na wolnym ogniu, podczas gdy Ty robisz się na bóstwo.

  Wolne gotowanie bez przypalania. Funkcja ta jest idealna do potraw wymagających długiego gotowania. Płyny wyparowują powoli, dzięki czemu potrawa pozostaje soczysta i nie przywiera do dna naczynia.

WCollection W11 plyta indukcyjna Wrzenie
 • Doprowadzanie do wrzenia i rozkoszne bąbelki.

  Doprowadza wodę do wrzenia i utrzymuje wrzenie. Dzięki funkcji wrzenia wszystko masz pod kontrolą – możesz zagrzać wodę bez rozpryskiwania i strat energii.

Maksymalna elastyczność

FlexiCook
ChefControl
ConnexionZone
FlexiSide
WCollection W11 plyta indukcyjna FlexiCook
 • Obsługa dwóch stref jako jednego elastycznego obszaru o takim samym poziomie mocy.

  Umożliwia elastyczne gospodarowanie powierzchnią przez łączenie ze sobą dwóch stref gotowania. Strefa pozostaje aktywna, kiedy przesuwasz naczynie w jej obrębie – możesz korzystać z połowy albo całej strefy.

WCollection W11 plyta indukcyjna ChefControl
 • Zmiana temperatury na niższą przez przesunięcie naczynia na płycie.

  Funkcja ChefControl polega na podziale płyty na 3 różne strefy grzewcze, które włączają się automatycznie, w zależności od położenia naczynia. Można przestawiać naczynia między poszczególnymi obszarami, co pozwala kontynuować gotowanie w różnych temperaturach w całym cyklu – od wysokiej temperatury po niską – po prostu przesuwając naczynie po powierzchni płyty.

WCollection W11 plyta indukcyjna ConnectionZone
 • Łączy dwie strefy grzewcze, umożliwiając gotowanie w większych naczyniach.

  Dzięki ConnexionZone przyrządzanie potraw w dużych garnkach, rondlach i patelniach przestaje być jakimkolwiek problemem. Dwie strefy grzewcze mogą być używane osobno, ale można je również z łatwością połączyć w razie potrzeby użycia dużego naczynia.

WCollection W11 plyta indukcyjna FlexiSide
 • Łączy ze sobą strefy grzewcze, dzięki czemu zapewnia maksimum elastyczności.

  FlexiSide zapewnia maksymalną elastyczność powierzchni i gwarantuje jednorodny rozkład ciepła dzięki zastosowaniu czterech cewek indukcyjnych. Strefy grzewcze można włączać osobno lub łączyć w pionie, co umożliwia ustawianie i przemieszczanie naczyń na całej powierzchni grzewczej.

Zaprojektowana z myślą o szybkim dopasowaniu.

WCollection W11 plyta indukcyjna zarzadzanie energia Power Management

Łatwa wymiana

Bez konieczności dokonywania przeróbek lub modyfikacji. Płyty indukcyjne 60-65 cm idealnie pasują do standardowego otworu po płycie gazowej*.


Zarządzanie energią

Zmiana płyty na indukcyjną nie wymaga również dokonywania żadnych przeróbek w instalacji elektrycznej: maksymalną moc płyty, fabrycznie ustawioną na 7,2 kW, można z łatwością zmienić na 2,5, 4 lub 6 kW.

*Dotyczy otworów pod płyty gazowe o wymiarach 480 x 560 mm.
Łatwy montaż

Żadnych szczelin

Bezszczelinowa konstrukcja umożliwia montaż płyty bezpośrednio na blacie (zaledwie 0,5 mm odstępu).

Bez wentylacji z przodu

Nie wymaga pozostawiania przestrzeni na dole na wentylację z przodu, a więc nie burzy estetyki zabudowy.

Minimalna grubość blatu

Minimalna wymagana grubość blatu wynosi 12 mm z szufladą poniżej lub 28 mm w przypadku montażu nad piekarnikiem.
Inne funkcje

Technologie Direct Mapping i Direct Access

Nowy interfejs użytkownika zwiększa intuicyjność obsługi płyty. W naturalny sposób przedstawia rozmieszczenie poszczególnych stref grzewczych i czytelnie pokazuje, jak nimi sterować. Dzięki bezpośredniemu dostępowi (Direct Access) do poziomów mocy obsługa płyty jest bardzo intuicyjna.

Powłoka iXelium

Rewolucyjne, minimalistyczne wzornictwo łączy w sobie piękno i funkcjonalność. iXelium to innowacyjna nanopowłoka zapewniająca wyjątkowy, trwały blask szklanej powierzchni płyty. Powłoka iXelium powoduje, że wykonana w całości ze szkła powierzchnia płyty grzewczej jest odporna na zarysowania i działanie środków chemicznych, a przy tym bardzo łatwo utrzymać ją w czystości. Elegancka prostota cechująca urządzenia z najwyższej półki.