Darmowa dostawa z wniesieniem

50 zł rabatu za zapisanie się do newslettera

Aż 30 dni na zwrot produktu

Black Friday - Lodówki i zamrażarki Whirlpool

Promocje z okazji Black Friday na lodówki i zamrażarki będą dostępne w listopadzie 2023 r.

Chłodziarko-zamrażarki Whirlpool oferują doskonałą jakość, wysoką wydajność, niski poziom hałasu oraz niezwykle obecnie istotną energooszczędność. Nasze lodówki została zaprojektowana tak aby spełnić oczekiwania każdego odbiorcy. W ofercie posiadamy modele wolnostojące oraz do zabudowy, a także lodówki podblatowe. Ciche i wydajne lodówki Whirlpool posiadają unikalny system chłodzenia oraz nowoczesne technologie, które zapewniają doskonałą wydajność. Technologia 6. Zmysł stale monitoruje zmiany temperatury i szybko przywraca idealne warunki dla zachowania świeżości produktów przez długi czas.

Zamrażarki Whirlpool na Black Friday

W naszym sklepie posiadamy w ofercie zamrażarki wolnostojące i do zabudowy. Do wyboru, w zależności od potrzeb i oczekiwanej funkcjonalności są zamrażarki skrzyniowe i szufladowe. Wysoka efektywność energetyczna naszych produktów pozwala w pełni wykorzystać moc zamrażarki, przy zachowaniu niskiego zużycia prądu. Dodatkowo, dzięki systemowi alarmowemu, który ostrzega, gdy temperatura wzrośnie powyżej -8°C. nie musisz się martwić o rozmrożenie żywności w przypadku awarii zasilania.

Promocje Whirlpool na Black Friday

Pełna oferta promocyjna z okazji Black Friday pojawi się tutaj listopadzie 2023 r., obecnie zapraszamy do zapisania się do newslettera i sprawdzenia aktualnych promocji.

Odbierz 50 zł rabatu