Nowa era
6-ty Zmysł Live

Odkryj technologię stworzoną do zadań specjalnych! Innowacyjne rozwiązanie dostępne w ramach linii urządzeń wolnostojących Whirlpool, które pozwala na zdalne monitorowanie pracy sprzętu AGD. Pralka i suszarka z linii SUPREME CARE, a już wkrótce chłodziarko-zamrażarka i zmywarka, dają licencję na efektywne działanie. Nowa linia to perfekcja, rewolucyjność i elegancja, godna najlepszego agenta.

Zobacz film

Połącz się z urządzeniami,
gdziekolwiek jesteś i kiedy chcesz

Odkryj całą gamę urządzeń z innowacyjną
technologią 6-ty Zmysł Live

Prostsze życie za pomocą
jednego dotyku

Whirlpool

Odkryj 6-ty Zmysł Live

APLIKACJA 6-TY ZMYSŁ LIVE JEST JUŻ DOSTĘPNA DO POBRANIA Z APP STORE I GOOGLE PLAY.

App Store Play Store

Sprawdź, jak aplikacja może uprościć życie

Zacznij dzień

Zdalny dostęp
do urządzeń

Dzięki apliakcji możesz mieć dostęp do Twoich urządzeń gdziekolwiek jesteś i kiedy chcesz. Zmień ustawienia, ustaw cykl, uruchom urządzenia i otrzymuj powiadomia o ich pracy.

Mądre zarządzanie czasem i zasobami

Aplikacja umożliwia ustawienie wszystkich połączonych urządzeń na 48 godzin. Dzięki funkcji Eco pozwala moderować pracę urządzeń włączając je w porach z najniższymi stawkami za zużycie wody i energii.

Połączone razem pralka i suszarka dają znakomite rezultaty.

Dzięki technologii 6-ty Zmysł Live cykle ich pracy są wzajemnie weryfikowane i dobierane. Aplikacja informuje o załadunku pralki i prędkości wirowania, co umożliwia suszarce automatyczny wybór najlepszego cyklu suszenia.

Zaplanuj zakupy

Wprowadź do aplikacji informacje odnośnie dat ważności produktów w lodówce lub ustaw przypomnienia.W ten sposób łatwo stworzysz listę zakupów i będziesz mógł z niej skorzystać w sklepie.

* Urządzenie dostępne na polskim rynku od 2017 roku.

Proszę , dodać kolejny produkt do porównania.

Porównaj ( urządzenia)

Proszę , dodać kolejny produkt do porównania.