Przedstawiamy


FreshCare+

Zachowaj świeżość ubrań po
zakończonym cyklu prania

Para wodna i delikatne ruchy bębna
zadbają o Twoje ubrania pozostawione w pralce*.

Przewiń w dół, aby dowiedzieć się więcej

* Funkcja FreshCare+ hamuje powstawanie głównych źródeł nieprzyjemnych zapachów wewnątrz bębna pralki do 6 godzin od zakończenia prania. Nie dotyczy programów przeznaczonych do tkanin delikatnych oraz kołder.

6th sense

Doskonałe efekty prania

Dzięki technologii 6. Zmysł pralka automatycznie wykrywa wielkość wsadu i dobiera najlepszy cykl prania, odpowiednio do Twoich potrzeb. To innowacyjne rozwiązanie gwarantuje doskonałą skuteczność oraz oszczędność czasu, energii elektrycznej i wody.

fresh care

FreshCare+

Nowy wymiar świeżości

Nowe pralki z linii FreshCare+ zapewniają utrzymanie świeżości Twoich ubrań, także po zakończeniu cyklu prania. Funkcja FreshCare+ hamuje powstawanie głównych źródeł nieprzyjemnych zapachów wewnątrz bębna pralki, nawet w przypadku pozostawienia prania przez kilka godzin. Jeśli nie masz czasu na wyjęcie prania lub planujesz wyjść z domu, pralka FreshCare+ zadba o świeżość i miękkość Twoich ubrań do 6 godzin od zakończenia prania.
Dzięki delikatnym ruchom bębna i wprowadzanym do niego strumieniom pary, pralka dba o Twoje tkaniny przez pełne 6 godzin, aż do wyjęcia prania.
W ten sposób powietrze stale krąży w bębnie pralki, zapobiegając powstawaniu brzydkich zapachów, a tkaninom zapewniając odpowiednią wilgotność.
Funkcję FreshCare+ można wybrać* w momencie ustawiania parametrów prania lub w trakcie cyklu prania, a jej zatrzymanie jest możliwe w dowolnym momencie.

* Nie dotyczy programów przeznaczonych do tkanin delikatnych oraz kołder.

soft move

SoftMove

Pielęgnacja dostosowana
do każdej tkaniny

Dzięki nowemu systemowi Soft Move bęben pralki wykonuje określone obroty.
Nowy system obrotów bębna Soft Move zapewnia doskonałą dbałość o każdego rodzaju tkaniny.
Specjalne ruchy bębna na wybranym programie prania, począwszy od pobierania wody po końcowe wirowanie, zapewniają idealne rezultaty i doskonałą ochronę odzieży, kolorów i kształtów.
Spośród 14 dostępnych programów możesz wybrać ten, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom: od codziennych tkanin, takich jak jeansy i odzież bawełniana, po bardziej delikatne, jak wełna i jedwab.

W pralkach FreshCare+, dzięki zawansowanej pracy silnika, możliwy jest wybór jednego z 6 specjalnych ruchów bębna, dostosowanych do wybranego programu prania.

Najnowocześniejsze technologie

15°

IDEALNA CZYSTOŚĆ PRZY 15°C, ZAMIAST 40°C*

Doskonale dopasowany program, by zadbać o kolory i jakość Twoich ubrań. Przy temperaturze 15°C program gwarantuje takie same efekty prania jak przy 40°C. System delitaktnych ruchów bębna SoftMove zapewnia lepsze ułożenie tkanin w pralce oraz efektywniejsze wchłanianie detergentu. W efekcie Twoje ubrania są doskonale uprane, nawet w niskiej temperaturze.

*W porównaniu do cyklu mieszanego (40°C/59’) z połową wsadu.

clean

Dostosowuje moc prania odpowiednio do Twoich potrzeb

Opcja Clean+ pozwala dostosować cykl prania do poziomu zabrudzeń i Twoich codziennych potrzeb. Istnieje możliwość wyboru spośród 3 poziomów zabrudzenia tkanin, aby Twoje ubrania były jeszcze lepiej uprane: Intensywny, Codzienny i Szybki.

motor

Zaawansowany silnik zapewnia długotrwałe użytkowanie

W sercu pralki FreshCare+ zainstalowano zaawansowany, wytrzymały i niezwykle cichy silnik elektryczny, aby Twoja pralka pracowała jak najdłużej. Dzięki silnikowi SenseInverter możesz oszczędzić nawet do 30% energii elektrycznej więcej, w porównaniu do pralek w klasie A+++.

Wygoda, efektywność i doskonałe wzornictwo

Nowa pralka FreshCare+ posiada intuicyjny i łatwy w obsłudze panel sterowania. Dzięki niemu obsługa Twojego urządzenia będzie szybka, prosta i, przede wszystkim, przyjemna. Szeroki otwór wsadowy i okrągłe drzwi ze zintegrowanym ergonomicznym uchwytem ułatwiają codzienne użytkowanie.

Pralki FreshCare+

Pralka ładowana od przodu wolnostojąca Whirlpool:
7 kg - FWSG71083W PL

FWSG71083W PL
Pokaż produkt

Pralka ładowana od przodu wolnostojąca Whirlpool:
7 kg - FWSD71283WS EU

FWSD71283WS EU
Pokaż produkt

Pralka ładowana od przodu wolnostojąca Whirlpool:
9 kg - FWD91496WS EU

FWD91496WS EU
Pokaż produkt
pin

Znajdź sklep w Twojej okolicy

Szukaj teraz

Proszę , dodać kolejny produkt do porównania.

Porównaj ( urządzenia)

Proszę , dodać kolejny produkt do porównania.