Czarne MIKROFALÓWKI

Odkryj nowoczesne kuchenki mikrofalowe Whirlpool, które będą idealnie pasować do wystroju Twojej kuchni.

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
Pojemność (l):
PRODUKT:
SZEROKOŚĆ URZĄDZENIA:
TECHNOLOGIA GOTOWANIA:
TECHNOLOGIE:
TYP INSTALACJI:
WYSOKOŚĆ URZĄDZENIA:
ZAKRES CEN

kuchenki mikrofalowe

29 Produkty

Eleganckie i wydajne czarne kuchenki mikrofalowe Whirlpool

Nasze kuchenki mikrofalowe to innowacyjne programy i nowoczesne technologie. Wszystko po to, by czas spędzony na gotowaniu i kuchenne doświadczenia były jeszcze przyjemniejsze. W Whirlpool wiemy, co jest dla Ciebie ważne. Właśnie dlatego przygotowaliśmy kuchenki mikrofalowe w wielu różnych kolorach i rozmiarach. Przejrzyj naszą ofertę czarnych kuchenek mikrofalowych i wybierz elegancki, nowoczesny sprzęt do swojej kuchni.

Nasze czarne mikrofalówki zostały zaprojektowane z myślą o uniwersalności. Szukasz piekarnika z funkcją mikrofali? A może mikrofalówki z grillem? Mamy wszystko, czego potrzebujesz. Piecz ciasta i kurczaka w całości, gotuj warzywa na parze – wystarczy wcisnąć guzik. Możesz też wybrać mikrofalówkę z grillem i przygotować pieczone ziemniaki, smakowite burgery i pizzę!

Nowoczesne, stylowe i wydajne – nasze czarne kuchenki mikrofalowe sprawią, że przyrządzanie dań i smakowanie ich stanie się jeszcze przyjemniejsze. Dzięki takiemu sprzętowi przygotowanie potraw jest bezproblemowe, a do tego nie zajmuje wiele czasu.

Czarne kuchenki mikrofalowe dla każdego

W Whirlpool stawiamy przede wszystkim na elastyczność i uniwersalność. Właśnie dlatego nasze czarne mikrofalówki są dostępne jako wolnostojące kuchenki mikrofalowe i w wersjach do zabudowy. Podobnie jak inne mikrofalówki Whirlpool nasze czarne kuchenki mikrofalowe są wyposażone w technologię 6. Zmysł i funkcję CrispFry.
Idealnie wkomponują się one w Twoją kuchnię, czy to stojąc na półce, czy stylowo współgrając z resztą wystroju. Czarne kuchenki mikrofalowe Whirlpool dostępne są w wielu różnych wymiarach i pojemnościach. Na pewno docenisz wygodę, jaką daje korzystanie z takiego sprzętu.