Białe piekarniki Whirlpool

Odkryj stylowe i wydajne białe piekarniki do zabudowy Whirlpool. Z technologią samodzielnego czyszczenia i oraz wieloma innowacyjnymi programami.

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
KLASA ENERGETYCZNA:
PRODUKT:
TECHNOLOGIA SAMOCZYSZCZENIA:
TECHNOLOGIE:
ZAKRES CEN

Piekarniki

6 Produkty

Białe piekarniki do zabudowy Whirlpool

Białe piekarniki do zabudowy Whirlpool to rewolucja w Twojej kuchni, dzięki której gotowanie codziennych posiłków przebiega sprawniej, a Ty możesz przygotować perfekcyjne dania. Nasze piekarniki z technologią 6. Zmysł mogą wykorzystywać różne opcje gotowania, które dają niezliczone możliwości przygotowywania posiłków i pieczenia. Efekt? Smakowite, z łatwością przyrządzone dania, które udają się za każdym razem – od chrupiących ziemniaczków po rozpływające się w ustach suflety. W Whirlpool wiemy, co jest dla Ciebie ważne, dlatego nasze piekarniki mają funkcje samoczyszczące. Dzięki tej technologii zabrudzenia i resztki potraw można łatwo usunąć z piekarnika, przecierając go ściereczką.

Nowoczesne i wydajne białe elektryczne piekarniki do zabudowy

Nasze elektryczne piekarniki do zabudowy można bez problemu wkomponować w kuchnię, aby jak najlepiej wykorzystać jej przestrzeń.. Zależy Ci na estetyce? Białe piekarniki do zabudowy Whirlpool mają świeży, nowoczesny wygląd i są stylowym dopełnieniem wystroju wnętrza Twojej kuchni. Jeśli jednak uważasz, że biały piekarnik nie pasuje do Twojej kuchni, sprawdź nasze minimalistyczne i eleganckie elektryczne piekarniki do zabudowy w kolorze czarnym.

Nasze piekarniki do zabudowy są wyposażone w innowacyjne rozwiązania, takie jak technologia 6. Zmysł, dzięki której odkryjesz nowy wymiar gotowania. Technologia 6. Zmysł wie, co jest dla Ciebie ważne, i pomaga przygotowywać perfekcyjne dania. Po prostu wybierz odpowiednią kategorię, a technologia 6. Zmysł automatycznie dopasuje ustawienia i czas gotowania, umożliwiając Ci bezproblemowe przyrządzenie ulubionego dania. Przejrzyj naszą kolekcję białych piekarników do zabudowy.