Białe płyty indukcyjne i gazowe

Poznaj ofertę białych płyt Whirlpool: to idealne płyty do nowoczesnej kuchni.

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
LICZBA PALNIKÓW:
PRODUKT:
RODZAJ PŁYTY:
SZEROKOŚĆ:
TECHNOLOGIE:
TWORZYWO POWIERZCHNI:
UMIEJSCOWIENIE PANELU STEROWANIA:
ZAKRES CEN

Białe płyty indukcyjne i gazowe

9 Produkty

Białe płyty indukcyjne i gazowe Whirlpool

Jaką białą płytę do zabudowy wybrać?

Wysokiej jakości płyta do zabudowy jest niezbędnym wyposażeniem każdej kuchni. W ofercie Whirlpool znajdziesz szeroki wybór płyt gazowych i indukcyjnych odpowiednich do wszystkich potrzeb w zakresie gotowania. Przyrządzanie potraw to jednak nie jedyna funkcja naszych płyt — zaprojektowaliśmy je tak, by idealnie komponowały się z wystrojem Twojej kuchni. Przykładowo nasze białe płyty szklane doskonale wpisują się w styl każdego nowoczesnego domu.

Wydajne i łatwe w obsłudze płyty

W Whirlpool wiemy, co jest dla Ciebie ważne, dlatego nasze białe płyty gazowe są wyjątkowo energooszczędne. Pionowy płomień zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, pozwalając gotować perfekcyjne potrawy przy niższym zużyciu energii. Dodatkowo żeliwne ruszty palników poprawiają stabilność, co przekłada się na większe bezpieczeństwo podczas gotowania. Nasze płyty gazowe są wykonane z łatwego do czyszczenia materiału — koniec z uciążliwym czyszczeniem po gotowaniu! Wystarczy je przetrzeć wilgotną szmatką.
Nasza biała płyta z 4 palnikami ma osobne pokrętła dla każdej strefy gotowania, co pozwala przyrządzać kilka idealnych potraw równocześnie. Jeśli biały kolor nie przypadł Ci do gustu, możesz wybrać jeden z czterech modeli czarnych płyt. Wyróżniają się nowoczesnym i minimalistycznym wyglądem, który pasuje do większości kuchni.