Srebrne pralki

Odkryj innowacyjne pralki Whirlpool. Nasze nowoczesne pralki wolnostojące i do zabudowy idealnie sprawdzą się w Twoim domu.

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
GŁĘBOKOŚĆ URZĄDZENIA:
KLASA ENERGETYCZNA:
POJEMNOŚĆ:
PRĘDKOŚĆ WIROWANIA:
PRODUKT:
SPOSÓB ŁADOWANIA:
TECHNOLOGIE:
TYP INSTALACJI:
ZAKRES CEN

Pralki Srebrne Whirlpool

5 Produkty

Srebrne pralki Whirlpool

W Whirlpool wiemy, co się dla Ciebie liczy i właśnie dlatego oferujemy szeroki wybór pralek wykorzystujących innowacyjne rozwiązania, dzięki którym Twoje życie stanie się łatwiejsze. Znajdziesz tu pralki wolnostojące i pralki do zabudowy, więc na pewno wypatrzysz coś dla siebie. Wybierz pralkę wolnostojącą, jeśli chcesz ją swobodnie przesuwać, lub postaw na pralkę do zabudowy, która idealnie wpisze się w wystrój wnętrza i pozwoli lepiej wykorzystać przestrzeń. Zależy Ci na eleganckim urządzeniu, które będzie stylowym dopełnieniem wnętrza? Przejrzyj nasze metaliczne szare pralki. Srebrny kolor jest modnym dodatkiem w wystroju wnętrza.

Technologie w naszych srebrnych pralkach

Nie miej żadnych wątpliwości. Nasze pralki zostały zaprojektowane i wyposażone tak, aby jak najlepiej dopasować się do Twojego stylu życia. W wielu z nich zastosowaliśmy technologię FreshCare+, dzięki której pranie zachowuje świeżość przez wiele godzin po zakończonym cyklu.
Nasze srebrne pralki wykorzystują wyjątkową technologię 6.Zmysł. Polega ona na dopasowaniu długości cyklu i ilości wody do wagi prania i rodzaju pranych włókien. Pomaga to zmniejszyć zużycie energii i wody, dzięki czemu Twój dom staje się bardziej przyjazny środowisku. Jeśli uważasz, że srebrna pralka nie będzie dobrze wyglądać w Twoim wnętrzu, zapoznaj się z naszą ofertą pralek w kolorze białym.