FreshCare+

Przedstawiamy

FreshCare+

Zachowaj świeżość ubrań po
zakończonym cyklu prania
Para wodna i delikatne ruchy bębna
zadbają o Twoje ubrania pozostawione w pralce*

* Funkcja FreshCare+ hamuje powstawanie głównych źródeł nieprzyjemnych zapachów wewnątrz bębna pralki do 6 godzin od zakończenia prania. Nie dotyczy programów przeznaczonych do tkanin delikatnych oraz kołder.
FreshCare+ Nowy wymiar świeżości

FreshCare+ Nowy wymiar świeżości

Nowe pralki z linii FreshCare+ zapewniają utrzymanie świeżości Twoich ubrań, także po zakończeniu cyklu prania. Funkcja FreshCare+ hamuje powstawanie głównych źródeł nieprzyjemnych zapachów wewnątrz bębna pralki, nawet w przypadku pozostawienia prania przez kilka godzin. Jeśli nie masz czasu na wyjęcie prania lub planujesz wyjść z domu, pralka FreshCare+ zadba o świeżość i miękkość Twoich ubrań do 6 godzin od zakończenia prania.
Funkcję FreshCare+ można wybrać* w momencie ustawiania parametrów prania lub w trakcie cyklu prania, a jej zatrzymanie jest możliwe w dowolnym momencie.

* Nie dotyczy programów przeznaczonych do tkanin delikatnych oraz kołder.
SoftMove  - Pielęgnacja dostosowana do każdej tkaniny

SoftMove - Pielęgnacja dostosowana do każdej tkaniny

Dzięki nowemu systemowi Soft Move bęben pralki wykonuje określone obroty.
Nowy system obrotów bębna Soft Move zapewnia doskonałą dbałość o każdego rodzaju tkaniny.
Specjalne ruchy bębna na wybranym programie prania, począwszy od pobierania wody po końcowe wirowanie, zapewniają idealne rezultaty i doskonałą ochronę odzieży, kolorów i kształtów.
Spośród 14 dostępnych programów możesz wybrać ten, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom: od codziennych tkanin, takich jak jeansy i odzież bawełniana, po bardziej delikatne, jak wełna i jedwab.

Najnowocześniejsze technologie

IDEALNA CZYSTOŚĆ PRZY 15°C, ZAMIAST 40°C*

Doskonale dopasowany program, by zadbać o kolory i jakość Twoich ubrań. Przy temperaturze 15°C program gwarantuje takie same efekty prania jak przy 40°C. System delitaktnych ruchów bębna SoftMove zapewnia lepsze ułożenie tkanin w pralce oraz efektywniejsze wchłanianie detergentu. W efekcie Twoje ubrania są doskonale uprane, nawet w niskiej temperaturze. *W porównaniu do cyklu mieszanego (40°C/59’) z połową wsadu.

Dostosowuje moc prania odpowiednio do Twoich potrzeb

Opcja Clean+ pozwala dostosować cykl prania do poziomu zabrudzeń i Twoich codziennych potrzeb. Istnieje możliwość wyboru spośród 3 poziomów zabrudzenia tkanin, aby Twoje ubrania były jeszcze lepiej uprane: Intensywny, Codzienny i Szybki.

Zaawansowany silnik zapewnia długotrwałe użytkowanie

W sercu pralki FreshCare+ zainstalowano zaawansowany, wytrzymały i niezwykle cichy silnik elektryczny, aby Twoja pralka pracowała jak najdłużej. Dzięki silnikowi SenseInverter możesz oszczędzić nawet do 30% energii elektrycznej więcej, w porównaniu do pralek w klasie A+++.

Wygoda, efektywność i doskonałe wzornictwo

Nowa pralka FreshCare+ posiada intuicyjny i łatwy w obsłudze panel sterowania. Dzięki niemu obsługa Twojego urządzenia będzie szybka, prosta i, przede wszystkim, przyjemna. Szeroki otwór wsadowy i okrągłe drzwi ze zintegrowanym ergonomicznym uchwytem ułatwiają codzienne użytkowanie.